PayPal brzy představí kryptopeněženku “Supper App Wallet”

0
(0)
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Generální ředitel společnosti PayPal, Dan Schulman, oznámil, že se chystá nová “Supper App Wallet”, která uživatelům zajistí další krypto možnosti. Společnost PayPal údajně učiní další krok ve svém kryptoměnovém úsilí.

Další možnosti pro klienty

Výkonný ředitel společnosti Dan Schulman během rozhovoru k výsledkům společnosti PayPal za 2. čtvrtletí 2021 prozradil, že firma rozšíří své služby v oblasti digitálních aktiv tím, že svým uživatelům nabídne vylepšenou verzi své aplikace. Nazývá se “Supper App Wallet” a bude poskytovat dodatečné krypto funkce, včasný přístup k prostředkům přímého vkladu a spoření s vysokým výnosem.

Schulman ujistil, že aplikace je již kódově dokončena. Americká korporace plánuje uvést Supper App Wallet na trh v několika následujících měsících. Zpočátku bude služba dostupná pouze pro americké uživatele. Uvedl také, že každý účet bude “jedinečný, řízený pokročilými schopnostmi Al a strojového učení”.

Společnost PayPal nedávno zvýšila limit pro nákup digitálních aktiv. Registrovaní zákazníci tak nyní mohou nakupovat kryptoměny v hodnotě až 100 000 USD týdně bez dalších měsíčních nebo ročních limitů:

“V rámci naší snahy vyhovět neustále se měnícím potřebám našich zákazníků s potěšením oznamujeme, že jsme nedávno zvýšili limity pro nákup kryptoměn pro oprávněné zákazníky PayPal v USA na 100 000 USD týdně bez ročního limitu pro nákup.”

Pomoc digitálních aktiv

Příjmy společnosti PayPal v 1. čtvrtletí 2021 překonaly očekávání a dosáhly více než 6 miliard dolarů. Zajímavé je, že generální ředitel Dan Schulman uvedl, že hlavní hnací silou působivých výsledků byly kryptoměny:

“Máme obrovské množství opravdu skvělých výsledků, které se takticky týkají našeho úsilí v oblasti kryptoměn.”

Tehdy výkonný ředitel dodal, že uživatelé platformy pro kryptoobchodování projevují o digitální aktiva obrovský zájem, protože nejméně polovina z nich si denně otevírá účet PayPal.

Společnost navíc přidala podporu digitálních aktiv pro jeden ze subjektů, které provozuje, a sice subjekt Venmo. Prostřednictvím služby PayPal umožnila firma poskytující mobilní platební služby svým více než 70 milionům uživatelů nakupovat, prodávat nebo držet několik virtuálních aktiv, jako jsou Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC).

Závěr

Názory na kryptoměny v PayPal jsou různé. Někteří tuto možnost vítají, jiní ji zatracují se slovy “not my keys, not my Bitcoin”. Něco na tom bude, jak jste na tom vy? Koupili byste si BTC přes PayPal?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img