Bitcoin live stream – další schůze Fedu za námi, co to znamená pro Bitcoin?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Jak bylo uvedno v dnešní textové analýze, Bitcoin (BTC) konsoliduje pod rezistenční konfluencí, kde je celý balíček nejrůznější překážek. Pozitivní je, že nakupující jsou schopni cenu takhle držet nahoře, ale není vůbec jisté, zda budou mít dostatek sil na průlom.

Kromě toho máme za sebou další seanci Federální rezervní banky, která prozatím svou politiku nijak nezměnila, ale začalo se naznačovat, že v dohledné době se může začít utahovat. Hrozně dlouho vůbec nebylo tématem, že by mohlo dojít ke zmírnění jejich dosavadní politiky. Dá se jim věřit?

A pokud to mají skutečně v plánu, co by to znamenalo pro Bitcoin a akciový trh? V dnešním živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě se bude jednat o hlavní téma, které si probereme. Samozřejmě si zpracujeme i technickou analýzu BTC, altcoinů, zlata a dalších trhů.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: