Bitcoin live stream – další schůze Fedu za námi, co to znamená pro Bitcoin?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který se již tři roky věnuje technické analýze kapitálových trhů. Přes dva roky publikuji na několika portálech, a to nejenom technickou analýzu, ale i populárně-naučné články a jednoduché makroekonomické analýzy. Studiu ekonomie se nadále věnuji ve volném čase a našel jsem zálibu ve slavných dílech Adama Smitha, Davida Ricarda a Johna Keynese. Mimo ekonomie je mým koníčkem též politická filozofie a historie.

Jak bylo uvedno v dnešní textové analýze, Bitcoin (BTC) konsoliduje pod rezistenční konfluencí, kde je celý balíček nejrůznější překážek. Pozitivní je, že nakupující jsou schopni cenu takhle držet nahoře, ale není vůbec jisté, zda budou mít dostatek sil na průlom.

Kromě toho máme za sebou další seanci Federální rezervní banky, která prozatím svou politiku nijak nezměnila, ale začalo se naznačovat, že v dohledné době se může začít utahovat. Hrozně dlouho vůbec nebylo tématem, že by mohlo dojít ke zmírnění jejich dosavadní politiky. Dá se jim věřit?

A pokud to mají skutečně v plánu, co by to znamenalo pro Bitcoin a akciový trh? V dnešním živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě se bude jednat o hlavní téma, které si probereme. Samozřejmě si zpracujeme i technickou analýzu BTC, altcoinů, zlata a dalších trhů.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: