[Večerní souhrn článků] • Společnost Escrow vydává první realitní kryptopůjčku • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Společnost Escrow vydává první realitní kryptopůjčku

Kalifornská realitní společnost Glen Oaks Escrow dnes oznámila, že pro své klienty usnadnila refinancování prostřednictvím půjčky zajištěné bitcoinem. Jedná se tak o první refinancování s kupujícím využívajícím bitcoin jako kolaterál. [1]

Analýzy a trhy

28.07.21 Technická analýza BTC/USD – druhé testování rezistence, šance na úspěch?

Je to vcelku překvapující, ale po včerejší analýze vyloženě klídek nebyl. Bitcoin (BTC) byl nakonec schopen obnovit svůj růst docela rychle a během noci jsme byli tam, kde došlo v pondělí pozdě večer k zamítnutí. I nyní tu máme reakci, ale už není tak silná. Prodejci mají teda problém, protože se zdá, že nakupující to asi tak snadno nevzdají.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Desetina Rusů je připravena dostávat mzdu v digitálním rublu

V době, kdy Ruská centrální banka pokračuje ve vývoji digitální měny (CBDC), jeden z průzkumů naznačil, že jen desetina Rusů je připravena přijímat výplaty v digitálním rublu.

Bitcoin je připraven na „mega moon“ rally, ale musí nejdřív překonat tuto úroveň: Lark Davis

Crypto trader a influencer Lark Davis si myslí, že Bitcoin je připraven jít strmě vzhůru. Nejprve však musí překročit jednu klíčovou cenovou oblast.

Počet bitcoinových investorů se ztrojnásobil

Nedávný průzkum provedený analytickou společností Gallup odhalil, že počet investorů vlastnící Bitcoin se za poslední tři roky více než ztrojnásobil. Co dalšího stojí v průzkumu a co za rostoucím počtem kryptoměnových investorů stojí?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: