Bitcoin je připraven na „mega moon“ rally, ale musí nejdřív překonat tuto úroveň: Lark Davis

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Crypto trader a influencer Lark Davis si myslí, že Bitcoin je připraven jít strmě vzhůru. Nejprve však musí překročit jednu klíčovou cenovou oblast. 

Lark Davis a jeho analýza

Influencer svým 410 000 odběratelům sdělil, že sleduje jednu důležitou úroveň, podle které se rozhodne o následujícím vývoji na trhu s Bitcoinem. Tímto ukazatelem je 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Pomocí tohoto klouzavého průměru, který zohledňuje cenu za posledních 200 dní, se pokouší určit, zda bitcoinoví býci dokážou znovu získat hybnost na trhu.

Lark Davis uvádí:

„Je tu jedna jednoduchá linie, na kterou musíme dávat pozor. To je 200denní jednoduchý klouzavý průměr. To je pro mě linie býk / medvěd… V současné době je to kolem 44 700 $. To je linie, nad kterou musí býci převzít kontrolu. Dokud nepřekročíme tuto hranici, jsme stále technicky v medvědím trendu.“

To the moon?

Lark Daviis rekapituloval letošní vývoj ceny Bitcoinu. BTC se v dubnu podařilo dosáhnout hodnot nad 64 000 dolarů. Následné se hlavní kryptoměna vydala na cestu dolů a 54% retracement o měsíc později by podle obchodníka potenciálně mohl být jen masivním opakovaným testováním týdenní podpory na 29 300 $, která byla postavena na začátku tohoto roku.

Podle Davise by test supportu mohl naznačovat, že by se Bitcoin mohl připravovat na silný nárůst své tržní ceny. Influencer hovoří o „mega moon“ rally:

Ale co když to všechno – co když ty všechny šílené bull runy, všechny ty šílené medvědí akce – prostě byl jeden obrovský, neuvěřitelný opakovaný test podpory, což v podstatě znamená, že se Bitcoin připravuje na mega moon rally… Jedeme na Měsíc, jakmile získáme zpět 200denní [jednoduchý] klouzavý průměr.“

Závěr

Různí obchodníci mají různé metody, podle kterých se rozhodují, zda trh považují za bull market, nebo bear market. Kryptoměnový trader a influencer Lark Davis za tuto úroveň považuje 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA). Podle tohoto klouzavého průměru je Bitcoin aktuálně pod rezistencí a musí překonat aktuálně cca 44 700 dolarů, abychom mohli uvažovat o obnoveném bull trendu a útoku na dosavadní ATH. Pokud by se však tyto hodnoty nepodařilo překonat, nebo by se zde cena dokonce ostře odrazila, mohlo by to značit pokračování propadů.

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Crypto
Hodnocení článku :
     

Jarošprime co ty na to?

Jozef

Vydržet 2-3 roky nekoukat na propady možná trochu přikoupit a pak část odprodat a investovat v hmotný majetek ..Ti boohatí investoru si koupí nové faro, nebo nemovitost, ti drobnější investoři si koupí lepší ojetinu nebo učiní dílčí rekonstrukci svého paneláku… Každopádně zbohatnutí v řádu 10tis a více procent to už nikdy nebude…

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: