[Večerní souhrn článků] • MicroStrategy získala dalších 500 milionů USD na nákup bitcoinů • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

MicroStrategy má připraveno dalších 500 milionů USD na nákup bitcoinů

Softwarová společnost MicroStrategy dnes dokončila prodej zajištěných podnikových dluhopisů v hodnotě 500 milionů dolarů. Společnost uvedla, že plánuje použít výtěžek, který odhaduje na 488 milionů dolarů (po slevách, provizích a výdajích) na nákup dalších bitcoinů. Aktuálně již MicroStrategy vlastní 92 079 bitcoinů a cena BTC je (v době psaní článku) 40 700 $, což naznačuje, že MicroStrategy bude moci koupit zhruba dalších 11 990 BTC mincí. V součtu se tak dostane výrazně nad hranici 100 000 bitcoinů. [1]

Analýzy a trhy

14.06. [Přehled trhu a BTC+ETH+LTC] Jak dopadl víkendový cenový krvák?!

Velký triangl, ve kterém se nachází pattern Pennant flag, se ukončil do pravoúhlého trianglu. Hrozí propad Bitcoinu? Ethereum propadlo rovněž. Řítíme se snad do většího propadu?

14.06.21 Technická analýza BTC/USD – otestování 42 000 USD již za dveřmi?

Bitcoin (BTC) má za sebou další týdenní close a nakonec skončilo ve vcelku příznivější podobě, než jakou mělo podobu ještě během zpracování včerejší video analýzy.  Trh tedy i na týdenním grafu naznačuje, že bychom alespoň těch 42 000 USD mohli velmi brzo otestovat. Vlastně klidně dnes, protože je Bitcoin již těsně pod rezistencí. Jinak v uvedené nedělní video analýze jsem také stručně nakousl inflaci a Bitcoin.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jihoafrická republika reviduje národní politickou pozici vůči kryptoměnám

Finanční regulační orgány v Jižní Africe vytvářejí základy pro „fázovanou a strukturovanou“ regulaci kryptoměn. Tento krok představuje obrácení převážně praktického přístupu uplatňovaného během posledních sedmi let, a to z důvodu stále většího zájmu maloobchodu o kryptoměny v zemi.

Nizozemsko by mělo kryptoměnu regulovat, místo aby ji zakázalo, říká ministr financí

Nizozemský ministr financí Wopke Hoekstra říká, že by země neměla kryptoměny zakázat. Místo toho by Nizozemsko mělo krypto regulovat… Wopke Hoekstra v páteční zprávě uvedl, že Nizozemsko by mělo regulovat trh s kryptoměnami. Regulační dohled je podle ministra financí lepší volbou než přímý zákaz kryptoměn.Ten podle úředníka není tím správným řešením.

Co se vám tento týden vyplatí v BTC sledovat?

Bitcoin (BTC) začíná nový týden na příjemně vysoké úrovni díky podpoře od známého zdroje, Elona Muska. Vrací se dobré časy? Poté, co strávil týdny živořením poblíž 30 000 USD, podařilo se Bitcoinu zinscenovat trvalý návrat a zformovat se do útoku na hlavní rezistenci?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: