13.06.21 Video analýza Bitcoinu (BTC), Altcoin Indexu a zlata – je vysoká inflace hrozbou, nebo příležitostí?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) asi čeká již třetí týdenní close v blízkosti 36 000 USD, což pro nás znamená, že trh se bohužel nikam po technické stránce moc neposunul. Fakticky roste čím dál více pravděpodobnost, že do počátku letních prázdnin Bitcoin zůstane v rozmezí 30 000 – 42 000 USD.

Jinak jsou dostupná nová inflační data, která ukazují, že květnová inflace v USA dosáhla horentních 5 %. Má tedy zlato svoje jisté, nebo je stále řiziko, že něco nevyjde? A co reakce Bitcoinu? Ještě nikdy jsme neměli 5% inflaci za dobu existence BTC. Tudíž je velká neznámá, jak trh s kryptoaktivy může zareagovat.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: