[Večerní souhrn článků] • MicroStrategy vytváří software zaměřený na Bitcoin • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

MicroStrategy vytváří software zaměřený na Bitcoin

Podle dnešního příspěvku společnosti MicroStrategy firma pracuje na novém softwaru zaměřeném na pokročilé metriky a ukazatele pro Bitcoin. Ve společnosti jsou nyní dvě volná pracovní místa pro blockchainové specialisty. [1]

Analýzy a trhy

15.02.21 Technická analýza BTC/USD – Menší dumpík?

Po včerejší video analýze se po krátké pauze budeme Bitcoinu zase věnovat i textovou formou. Pokud jste však včerejší analýzu neviděli, určitě ji shlédnětě, neboť je jako vždy velmi zevrubná a informace v ní obsažené stále platí.

15.02.21 [Přehled trhu a BTC/USD ] Bitcoin na novém ATH, 50 000 USD na dosah!

Bitcoin se v neděli odrazil do nového ATH. Investoři sledují už jen jednu úroveň a to 50 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Umbrel přidává Samourai pro větší soukromí

Nejnovější aktualizace společnosti Umbrel nabízí tři zbrusu nové aplikace, které zvyšují soukromí a poskytují další informace o bitcoinové síti.

Miliardář Chamath Palihapitiya: Bitcoin odhaluje křehkost tradiční finanční infrastruktury

Rizikový investor a generální ředitel Social Capital, Chamath Palihapitiya, hovoří o Bitcoinu jako o revoluci, která odhaluje slabiny tradičního finančního systému a jeho finanční infrastruktury.

JPMorgan se znovu pokusil zdiskreditovat Bitcoin

Americký finanční gigant se již v minulosti několikrát ohradil proti nejdůležitější kryptoměně světa, kde nazval Bitcoin za podvod, scam nebo pyramidu.

Web 3.0: inovace internetu

Web 3.0 je posunem paradigmatu směrem k demokratičtějšímu internetu. Projevuje se prostřednictvím nových technologií, jako jsou kryptoměny, virtuální či rozšířená realita, AI a další.

Bitcoin: Odluka peněz od státu – kniha, kterou byste si měli přečíst

Po dohodě s J. Tětkem, autorem knihy Bitcoin: Odluka peněz od státu vám přinášíme jen komentované vybrané části, pokud si budete chtít knihu přečíst celou, je k dispozici v PDF níže.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Wheres lambo

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: