[Večerní souhrn článků] • Mastercard spouští platformu umožňující centrálním bankám testovat digitální měny • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Dnes vyprší bitcoinové opce za 1,3 mld. USD • Libra od Facebooku prý už v lednu 2021 • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...

[Večerní souhrn článků] • Austrálie a Singapur zavedly digitální přeshraniční proces pomocí blockchainu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Mastercard spouští platformu umožňující centrálním bankám testovat digitální měny

Platební gigant Mastercard spouští platformu, která umožňuje centrálním bankám otestovat, jak by navrhované digitální měny centrální banky (CBDC) mohly fungovat v reálném životě.

Analýzy a trhy

09.09.20 [Přehled trhu+BTC] Velký propad neskončil! Přicházíme o 10 000 USD

Propady z minulého týdne pokračují i v tom aktuálním, dokonce ztrácíme na chvilku i 10 000 USD. Od high roku na 12 400 USD jsme klesli už „jen“ na 42,9% zhodnocení.

09.09.20 Technická analýza ETH/USD – Krátká zastávka v bear flagu?

Od sobotní analýzy na Ethereum (ETH) se toho událo tolik, že je na čase si zpracovat znova update. Mimoto je zrovna o analýzy na Ethereum výrazná poptávka, takže na ni akorát reaguji. Každopádně, Ethereum má za sebou docela tvrdý držkopád a není se čemu divit, vždyť padl další silný support.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Schiff: Zmýlil jsem se v Bitcoinu, ale nedávná rally byla díky zlatu

Příznivce zlata a otevřený kritik kryptoměn Peter Schiff připustil, že se v Bitcoinu „mýlil“. Nicméně nedávná rally byla podle něj díky zlatu.

Analytik: Bitcoin je nyní ve „zlaté akumulační zóně“ po 20% propadu

V nedávném článku jsme si představili 3 důvody, proč by cena Bitcoinu mohla klesnout pod support v oblasi 10 tisíc dolarů. Nyní přinášíme opačný názor, za kterým stojí analytik společnosti Phi-Deltalytics. Ten tvrdí, že nyní může být nejlepší čas na doplnění pozic.

Mohlo by Rusko vést kryptoměnový boom ve východní Evropě?

Návrh nového ruského zákona uvedený v souladu s britskými zákonodárci by mohlo Rusko posunout do kryptoměnového popředí. O jaký nový zákon se jedná?

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře