[Večerní souhrn článků] • Mastercard chce vylepšit program kryptoměn • a další články

0
večer souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Mastercard chce vylepšit program kryptoměn

Globální platební gigant Mastercard dnes oznámil plány na vylepšení svého kryptoměnového programu, aby banky a kryptoměnové společnosti mohly svým uživatelům nabízet karty pro transakce s digitálními aktivy. [1]

Analýzy a trhy

20.07.21 Technická analýza BTC/USD – veří trh, že je konec bull runu?

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsme si řekli, že na týdenním grafu došlo k významnému signálu v podobě close pod klouzavým průměrem – MA 50. Když posledně došlo k týdennímu close pod MA 20, byl z toho v květnu dost dramatický výplach. Proto je vysoce pravděpodobné, že investoři budou brát aktuální signál též velmi vážně.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Robinhood: Bitcoin je nejobchodovanější kryptoměna

Není to asi žádné překvapení, ale společnost Robinhood zveřejnila, že Bitcoin byl v roce 2020 nejobchodovanější kryptoměnou na její obchodní platformě. Ve skutečnosti Bitcoin dosáhl v březnu 2021 průměrného denního tržního objemu více než 54 miliard dolarů, uvedla společnost v pondělí v pozměněném hlášení pro americkou Komisi pro cenné papíry a burzy.

Průzkum: Bitcoin nahradí fiat peníze za 20 let

Nejdůležitější kryptoměnu světa čeká podle nejnovějšího průzkumu velmi zářná budoucnost. Bitcoin by mohl v příštích několika dekádách nahradit tradiční fiat peníze. Co dalšího stojí v průzkumu?

Studie uvádí, že většina institucionálních investorů je připravena koupit digitální aktiva

Nová data ukazují, že zájem institucionálních investorů o kryptoměny a podniky související s kryptoměnami stále roste.

Šílenství kolem CBDC je pro obecný kryptoměnový trh alarmující

V průběhu let začaly centrální banky měnit své názory a pomalu začaly naznačovat možnost vytváření vlastních digitálních měn. Lavina zpráv začala přicházet nedlouho poté, co vlády těchto zemí označily nezávislé digitální měny, jako Bitcoin a Ethereum, za hrozbu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře