[Večerní souhrn článků] • Ledger oznamuje 40% slevy na své hardwarové peněženky • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Nervozita na kryptotrzích roste, ceny padají • ZCoin pod 51% útokem • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Ačkoli bitcoiny zpočátku vzrostly na 38...

[Večerní souhrn článků] • Centrální banka Francie úspěšně vyzkoušela CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ledger oznamuje 40% slevy na své hardwarové peněženky

Společnost Ledger dnes oznámila 40% slevy pro své hardwarové peněženky Ledger Nano X a Ledger Nano S. Black Friday slevy můžete využít díky našemu odkazu ZDE. Hardwarové peněženky nabízejí nejvyšší možné zabezpečení vašeho kryptoměnového portfolia.

Analýzy a trhy

23.11.20 Technická analýza BTC/USD – Překoupenost na svém vrcholu, vyplatí se obezřetnost? (Update)

V rámci dnešní analýzy se po dvou dnech zaměříme zase na Bitcoin (BTC). Na krátko jsme si udělali i od Bitcoinu pauzu analýzami na altcoiny jako je XRP, ZEC a IOTA s BCH.

23.11.20 [Přehled trhu + LTC + XRP] Vzorce trendových patternů! Co roste nejvíce?

Bitcoin, Litecoin a Ripple, to je trojice coinů, na které se v dnešním přehledu trhu podíváme podrobněji. Bitcoin roste i díky Paypalu a stejný efekt má PayPal i na LTC, když po zveřejnění oznámení  o zalistování na platformu povyrostl až o 65 %.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin se stává největší bankou na světě

Nejdůležitější kryptoměna světa v letošním roce překonala několik rekordů. V listopadu letošního roku překonal Bitcoin další milník, když se poprvé v historii stal největší bankou na světě, neboť překonal tržní kapitalizací největší bankovní instituce na planetě.

3 indikátory, které vám napoví, co se s cenou Bitcoinu bude dít dál

Po třech letech se dolarová hodnota Bitcoinu vrací směrem ke svému historickému maximu. V tomto článku vám nabídneme 3 zajímavé indikátory, které vám mohou napovědět, co se s cenou jednoho z nejvýkonnějších aktiv dekády může stát dále.

Blockchain ano, jen ne pro volby?

V kryptosvětě se děje mnoho věcí. Najdete zde přehled těch nejzajímavějších z nich. Je blockchain vhodný pro volební systém? A jak ve světě vnímají Bitcoin?

MMF: Centrální banky potřebují reformu, než budou moci vydávat CBDC

Nový a rozvíjející se výzkum Mezinárodního měnového fondu naznačuje, že centrální banky po celém světě potřebují nové právní definice tokenizovaných měn.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin jede

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře