23.11.20 [Přehled trhu + LTC + XRP] Vzorce trendových patternů! Co roste nejvíce?

5
(6)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • TradingView vydal novou funkci pro Bitcoin • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Sun: FUD spojený se strachem z dvojitého utracení BTC poslal cenu pod 30 000 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Kryptotrh ztratil během několika dní téměř...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Bitcoin, Litecoin a Ripple, to je trojice coinů, na které se v dnešním přehledu trhu podíváme podrobněji. Bitcoin roste i díky Paypalu a stejný efekt má PayPal i na LTC, když po zveřejnění oznámení  o zalistování na platformu povyrostl až o 65 %. A pak tu máme Ripple a jeho ukončení 3letého bearish trendu, které překvapilo až 60% růstem.

Včera jsme se dostali na hodnotu marketcapu 525 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 454 mld. USD a high na 544 mld. USD. U Bitcoinu máme za stejné období low na 17 850 USD a naopak high BTC vidíme na 18 900 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 18 175 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu klesla a je na hodnotě 64,2 %.

Vybrané mince z top kapitalizace za včerejšek:

Bitcoin

Bitcoin (BTC) $18 170,30 USD (-2,56%)

Litecoin

Litecoin (LTC) $82,05 USD (-1,26%)

XRP

XRP (XRP) $0,436947 USD (11,90%)

Nejlepší růst z top 100 marketcapu včera zaznamenaly:

Aragon

Aragon (ANT) $3,88 USD (18,39%)

Status

Status (SNT) $0,033892 USD (17,92%)

Numeraire

Numeraire (NMR) $28,66 USD (13,30%)

XRP

XRP (XRP) $0,434295 USD (10,23%)

Největší propad z top 100 včera zaznamenaly:

Curve DAO Token

Curve DAO Token (CRV) $0,766775 USD (-12,86%)

THORChain

THORChain (RUNE) $0,860195 USD (-9,48%)

Reserve Rights

Reserve Rights (RSR) $0,021902 USD (-9,17%)

 Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

LTC/USD

Momentálně jsme na ceně 82 USD. V neděli zatím -5 %, ale postupně propadává všechno. Na LTC trochu i očekávaně, protože vidíme, že jsme se dostali na resistance line kanálu. Pokud budu mluvit za sebe, tak TA ukazuje celkem jasně, že propadneme k 68 USD. Mnoho názorů na toto FOMO vyvolané PayPalem je, že LTC poroste k 100 USD a takové jsou i názory v zahraničí, co jsem si díval.

V rámci této teorie bychom viděli variantu A, která říká, že se dostaneme nad resistance line a ta se změní na support line a budeme se pohybovat nad ní. Já si prostě ale myslím, že půjdeme variantou B a propadneme dolů pod resistance a zůstaneme v tomto patternu otevřeného kanálu podobně, jak to je na ETH. Podobnost grafů je zde jasně dána.

XRP/USD

Momentálně se pohybujeme těsně pod 0,50 USD. Na grafu vidíme poslední 3 roky bearish náladu, ale prolomením resistance line přišel velký růst. Růst přišel na ceně 0,266 USD, kde se prolomila resistance line a momentálně rosteme k 0,50 USD, kde je nejbližší odpor.
Připomínám jen jedno: žádná ztráta není ztrátou, pokud neuzavřete obchod. I po 3 letech mohou nyní mnozí z vás uzavřít svůj long v zisku. Jednou se to muselo prostě stát, nemůžeme jen padat, stejně jako nemůžeme jen non stop růst.

Přišlo to teď, když i Bitcoin roste a je to určitě i jeho zásluha, že XRP se posunul na sever a celkově pomalu (ale jistě) roste také kapitalizace top 10 coinů. Investoři zřejmě pomalu přelévají něco z BTC do altcoinů a vybírají si zřejmě mince z top 10, které trochu znají a které tady jsou již roky. To by bylo k vysvětlení grafu z pohledu TA i je to i moje teorie. V rámci fundamentu jsem hledal proč to tak roste, ale žádnou zásadní zprávu jsem nenašel.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře