[Večerní souhrn článků] • Kryptoměna Link bude uvedena na kryptoburze Gemini • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Nová kryptoměnová burza dnes oznámena • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Meme token zalistován na kryptoburze Poloniex, cena vyletěla o 100 % • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin se nyní obchoduje v...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoměna Link bude uvedena na kryptoburze Gemini

Kryptoměnová burza Gemini rozšiřuje svoji nabídku portfolia. Spoluzakladatel burzy, Tyler Winklevoss informoval, že zítra bude zalistována kryptoměna Link. Ve stejný den bude uveden i token BAT a stablecoin Dai.

Přední polská pojišťovna se spojila s blockchainovou společností

Polská pojišťovna Link4 se spojila s technologickou společností Coinfirm za účelem zefektivnit korespondenci a ukládání dokumentů pomocí technologie blockchain. Projekt nazvaný Trudatum má umožnit pojišťovně přenášet a ukládat elektronické dokumenty a zajistit jejich neměnnost a bezpečnost.

Analýzy a trhy

04.05.20 Technická analýza ETH a NASDAQ: Jak otevřely světové trhy a proč jejich vývoj Bitcoin a Ethereum kopíruje?

V dnešní analýze se zaměříme na Ethereum a také se podívame jak otevřel obchodní týden NASDAQ. Bitcoin bude sledovat světové trhy a kopírovat jejich vývoj jak tomu bylo za poslední 2 měsíce. I dnes změnil svůj směr, když se dostal z 3% propadu a roste stejně jako NASDAQ a hodnoty se dostávají za dnešek už do mírného plusu.

04.05.20 Technická analýza drahých kovů – Zlato a stříbro v bull flagu, bude nové ATH?

Od poslední analýzy na drahé kovy máme přibližně tři týdny a my právě z posledního příspěvku víme, že zlato a stříbro se docela rychle začalo vzpamatovávat. Respektive, zlato je na tom neoddiskutovatelně mnohem lépe než stříbro a nejenom, že umazalo všechny ztráty z první poloviny března, ale vyšplhalo se i o něco výše.

04. 5. 20 [Přehled trhu+BTC-ETC-BNB] Obrovský růst na Ethereum Classic – Binance coin v bullish kanálu!

Během víkendu se toho obvykle moc neděje. Minimální pohyby na trhu a posun Bitcoinu směrem k 9 000 USD není velkým překvapením, ale už v pondělí se začne moře bouřit. Jakou výchozí pozici má momentálně Bitcoin? Podíváme se také na Binance Coin a Ethereum Classic.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptostartupy ve Velké Británii se přesouvají zpět na kapitálové financování

Dle fondu MMC Ventures investující do technologických společností v rané fázi se začínají kryptoměnové společnosti přesouvat zpět na kapitálové financování. Ve Velké Británii do začátku roku 2018 byly ICO zdrojem financování.

Umělá inteligence (AI) + blockchain = pasivní příjem (napořád?)

Výhody umělé inteligence se již neomezují pouze na vysoce postavené společnosti, filmové superpadouchy a programátory provádějící neplodné experimenty. To, co kdysi bylo sci-fi, se konečně stalo skutečností. A když je to ve spojení s blockchainovou technologií, není divu, že AI dělá pokroky. Ale otázka zní: “Mohu díky tomu vydělat peníze?”

Omyly a mýty o nabídce a poptávce

Ekonomie nás učí, že ceny na trhu určuje rovnováha mezi poptávkou a nabídkou. Tam, kde se ceny setkají, je tržní cena. Tato teorie platí za předpokladu, že jsou to dvě nezávislé síly. Zároveň ale platí, že ochota zákazníků nakupovat, se dá zmanipulovat. Zákazníci nemají své preference pod kontrolou a neumí ani racionálně určit, kolik chtějí za daný produkt zaplatit.

Sociální sítě pro fanoušky kryptoměn

Dnes si nedokážeme představit člověka, který by neznal sociální sítě jako Facebook, Instagram, Twitter nebo třeba Whatsapp. Pro kryptoměnové nadšence však vznikly sociální platformy založené na technologii blockchain. Které to jsou?

Regulace a státy

Polská pojišťovna snižuje papírování díky implementaci blockchainu

Zasílání dokumentů v tištěné podobě a papírování je rozhodně na ústupu a je to dobře i kvůli životnímu prostředí. Ukazuje se, že blockchain by mohl pomoct omezit množství spotřeby papíru.

Až 90 procent blockchainových společností ve Švýcarsku očekává bankrot

Švýcarská blockchainová federace oznámila, že až 90 procent kryptoměn a blockchainových společností by mohlo být v této zemi během následujících šesti měsíců v úpadku, pokud vláda nijak nezasáhne. Důvodem je pokračující situace COVID-19, která vážně narušila činnost tohoto odvětví.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – margin trader aktuálně

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře