Umělá inteligence (AI) + blockchain = pasivní příjem (napořád?)

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Výhody umělé inteligence se již neomezují pouze na vysoce postavené společnosti, filmové superpadouchy a programátory provádějící neplodné experimenty. To, co kdysi bylo sci-fi, se konečně stalo skutečností. A když je ve spojení s blockchainovou technologií, není divu, že AI dělá pokroky. Ale otázka zní: „Mohu díky tomu vydělat peníze?“

Proč se obtěžovat kombinací AI a blockchainu?

Pravděpodobně jste už slyšeli o mistrech světa v šachu, kteří prohráli proti PC, nebo jste možná obeznámeni se samořídícím autem – oba tyto příklady jsou poháněny umělou inteligencí. Vytváříme umělou inteligenci, která umožňuje počítačům řešit problémy. Když je AI spárována s blockchainem, je schopna lépe porozumět lidem, pracovat efektivněji a dělat blockchain obecně efektivnější.
Aby se stroje učily, potřebují obrovské množství dat, stejně jako lidé. Rozdíl je v tom, že lidé pasivně analyzují svá data, používáme našich pět smyslů.

Pamatujte, že stroje nemají smysly, potřebují data a blockchain jim je může pomoci získat (decentralizace). Jakmile se AI začne učit, je pro nás mnohem snazší vysledovat cestu k řešení, pokud je tato cesta uložena na neměnné stopě. Vzhledem k tomu, že jedním z primárních důvodů, proč vytváříme umělou inteligenci, je usnadnit životy lidí. A díky tomu je prozkoumána jedna zjevná cesta pomocí spojení AI a blockchainu k vytvoření aktivních i pasivních toků příjmů.

Co přesně dělá AI + blockchain?

Technologie blockchain poskytuje uživatelům možnost vytvořit systém, na kterém mohou provozovat inteligentní smlouvy, sledovat účetní knihy a další. AI a strojové učení umožňuje hands-off programy, které jsou navrženy tak, aby byly časem chytřejší a efektivnější.

Je zřejmé, jak velký dopad bude mít AI na blockchainy a společnosti, které získají náskok v tomto odvětví, budou z takového předvídání téměř určitě těžit. Díky zvýšené škálovatelnosti, zvýšenému zabezpečení/soukromí a vyšší účinnosti bude AI levnější, bezpečnější a obecně jednodušší ovládáním blockchainů. A kde je můžeme využít?

Obchodování s kryptoměnami

Obchodování kryptoměn je riskantní trh stejně jako akciový trh. A jedním z nejhorších způsobů, jak obchodování zhoršit, je zahrnutí emocí. Pokud trh začne padat, může dojít k panice a rychlému prodeji. Jedním z jednoduchých způsobů, jak těmto emocionálním chybám zabránit, je použití kryptobotu založeného na umělé inteligenci.

Vytvoření odkazu

Dědictví bývalo něco, o čem mohli přemýšlet jen bohatí a mocní, ale jelikož decentralizační technologie pomáhá narušit současný stav, otevírá se všem možnost vytvoření trvalé změny. Ať už je vaším cílem zajistit svou rodinu po smrti, nebo nechat práci, které jste věnovali celý život.

Co přinese budoucnost…

Posledních 15 let bylo definováno sociálními, mobilními a cloudovými službami. Dalo by se spekulovat, že v příštích 10-15 letech bude nadbytek AI, blockchainu a společností založených na internetu. V současné době stojíme nad propastí změn – před námi stojí posun v hlavních průmyslových odvětvích, který má potenciál vést k rozsáhlým inovacím v širokém spektru našich životů.

Závěr

Bude z toho mít náš život užitek? Možná lepší otázkou by bylo, zda náš život těží ze všech společností vytvořených během posledních 10-15 let. A možná je taky dobré se zeptat… Budete vy, kryptomaniaci, schopni se chopit příležitosti a vydělat?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: