04.05.20 Technická analýza ETH a NASDAQ: Jak otevřely světové trhy a proč jejich vývoj Bitcoin a Ethereum kopíruje?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

V dnešní analýze se zaměříme na Ethereum a také se podívame jak otevřel obchodní týden NASDAQ. Bitcoin bude sledovat světové trhy a kopírovat jejich vývoj jak tomu bylo za poslední 2 měsíce. I dnes změnil svůj směr, když se dostal z 3% propadu a roste stejně jako NASDAQ a hodnoty se dostávají za dnešek už do mírného plusu.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na ETH/USD a NASDAQ.

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 04. 5. 20 [Přehled trhu+BTC-ETC-BNB] Obrovský růst na Ethereum Classic – Binance coin v bullish kanálu!

Analýza na Bitcoin: 03.05.20 Technická analýza BTC/USD: 9 dní do halvingu – Bulls chtějí 10 000 – Bears nepustí 9 450 USD

[ETH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 59,14 %

Ethereum v roce 2020 roste stabilně a jistě. Toto tvrzení narušilo jen náhle propadnutí trhu v důsledku paniky na světových trzích z důvodu pandemie koronaviru. Od posledního propadu a low hodnot v roce 2020 na 85,91 USD rosteme v bullish kanálu. Momentálně se pohybujeme na 205 USD a na 200 USD zanecháváme za sebou podporu. Od low 2020 na 85,91 USD je to k současné hodnotě růst o 139%. Za rok 2020 k současné hodnotě téměř 60%.

Mnohé bude zajímat jak bude vypadat Ethereum do největšího fundamentu na Bitcoinu v roce 2020. Halving se nezadržitelně blíží a v rámci segmentu na světovém trhu, na Bitcoinu i na Ethereu vyplývá jedno konstatování. Růst k nejbližší resistance line v čase halvingu BTC na 227-245 USD. Na 245 USD přitom vidíme výrazný odpor, který se zřejmě bude překonávat těžko. U takových bullish kanálů platí jedno pravidlo: Investoři neprodají svůj ETH a neopustí LONG a nezačnou SHORT dokud nám vydrží být neprolomená support line. Momentálně jsme od ní dost vzdáleni a nehrozí obava před pádem. Posíleni touto důvěrou vidíme na ETH hezké divadlo růstu, které je výsledkem nadprůměrného trhu.

[NASDAQ] V roce 2020 k současné hodnotě: 0,26 %

Nasdaq otevřel před pár hodinami velmi dobře. Bitcoin se hned odrazil po vzoru NASDAQ nahoru k 8 800 USD. NASDAQ vyrovnal propad z pátku, a tak se nemusíme zatím dívat na BTC podporu k 8 500 USD, ale spíše k odporu na 9 100 USD.
Toto může být dobrá výchozí situace před útokem bulls ve středu, kde by měl BTC bojovat o 10 000 USD. Bohužel to bude zřejmě high do halvingu a více očekávat nemůžeme.

Momentálně vidíme hodnoty 8 765 USD a překonáváme odpor z pátku. Ten následující bude na 8 827 USD, kde se trochu NASDAQ zastaví. Dlouhodobější vývoj je ale příznivý a v růstu by se mělo pomalu pokračovat i za podpory světových bank. Podporu vidíme na hodnotách 8 664 USD, kterou jsme úspěšně testovali v posledních dnech již podruhé a stále vydržela.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: