[Večerní souhrn článků] • Japonské megabanky se připojily k projektu digitálního jenu • a další články

5
(4)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Japonské megabanky se připojily k projektu digitálního jenu
Konsorcium zhruba 70 finančních japonských společností spojilo své síly, aby ve fiskálním roce 2022 vyzkoušelo a uvedlo na trh novou digitální měnu založenou na japonském jenu.  [1]

Analýzy a trhy

24.11.21 Technická analýza BTC/USD – konec poklesu v dohlednu?

Bitcoin (BTC) se zastavil u 56 000 USD, kde máme sledovaný support. Ta klesající setrvačnost znatelně zeslábla, takže už leckdo může počítat s tím, že jsme na trhu vytvořili dno.

24.11.21 [Přehled trhu + BTC a ETH ] Vánoční výprodej začal?!

Čeká Bitcoin a Ethereum znovu propad? Na grafu jsou vidět známky blížícího se bearish pohybu na Bitcoinu a poklesu k podpoře na 50 000 USD, Ethereum naopak pod 4000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Coinbase údajně pro některé uživatele nefunguje i po opravě problému s připojením

Kryptoburza Coinbase kótovaná na burze Nasdaq se údajně nadále potýká s určitými systémovými potížemi poté, co se vyskytl velký problém s připojením.

Tone Vays říká, že dosažení 100 000 $ za BTC do konce roku je nepravděpodobné

Krypto influencer a trader Tone Vays upravil svou predikci. Nyní říká, že je malá šance, že Bitcoin (BTC) do konce roku vzroste o více než 75 %, aby dosáhl cíle laserových očí.

Australská senátorka: Bitcoin bude mainstreamovou technologií

Australská senátorka Jane Hume prohlásila, že Bitcoin není jen módním výstřelkem. Věří, že kryptoměny se brzy objeví jako mainstreamová technologie. Co dalšího prohlásila o australská senátorka o kryptoměnách?

Realizovali jste jednorázově Initial Coin Offering? Pak jste povinnou osobou dle AML zákona

Provedli jste anebo máte v úmyslu provést jednorázové Initial Coin Offering, tzv. ICO? Pak vězte, že emise virtuálního aktiva provedená v rámci tzv. Initial Coin Offering představuje službu spojenou s virtuálním aktivem ve smyslu § 4 odst. 8 AML zákona, což osobě emitenta zakládá status tzv. povinné osoby ve smyslu ustanovení § 2 odst. 1 písm. l) AML zákona.

Názor: Levice kryptoměnové komunity

Bitcoin, kryptoměny a kryptokomunita v posledním roce zažívají masivní růst po všech stránkách – tržní kapitalizace, boom nových kryptoměn a expanze stávajících, rozšíření do širšího povědomí společnosti, institucionální adaptace a hledání nových oblastí fungování.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: