24.11.21 [Přehled trhu + BTC a ETH ] Vánoční výprodej začal?!

4.5
(4)

Zprávy a souhrny

Čeká Bitcoin a Ethereum znovu propad? Na grafu jsou vidět známky blížícího se bearish pohybu na Bitcoinu a poklesu k podpoře na 50 000 USD, Ethereum naopak pod 4000 USD.

Globální kryptoměnová tržní kapitalizace je 2.62 bilionů USD, což je 3,59 růst  za poslední den. Celkový objem kryptoměn za posledních 24 hodin je 127 miliardy dolarů, což znamená růst o 6,3 %. Celkový objem v DeFi je aktuálně 18,5 miliardy dolarů. Objem všech stabilních coinů je nyní 98 miliard dolarů.

Cena Bitcoinu je aktuálně 56 664 USD dle KMC.

Dominance Bitcoinu je aktuálně 41,6 %, což je pokles o 0,5 % za den.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza BTC/USD

V utorý večer se kurz Bitcoinu pohyboval na 57 740 USD. V rámci grafu sledujeme resistance line na 60 000 USD vytvářejícího se trianglu s podporou na 50 000 USD. Bitcoin by měl naopak v rámci odporu narazit na úroveň 60 000 USD. Investoři budou nejspíše hodně uvažovat nad shortem. Pokud nebude prolomená resistance line bearish trendu, nedá se mluvit o nových maximech na Bitcoinu. S blížícími se Vánocemi se naopak očekává výběr fiatu a prodej bitcoinů či nechuť investorů tradovat během svátků, což může způsobit prodej jejich pozic a konečný pokles Bitcoinu.

Technická analýza ETH/USD

V úterý sledujeme hodnotu Ethereum na 4384 USD. V rámci grafu sledujeme medvědí náladu podobně jako u Bitcoinu. V rámci podpory sledují investoři hodnoty na 3978 USD. Pokud padne tato pdopora nevylučuje se propad ETh k 4000 USD během vánoc.

Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server Kryptomagazin CZ ZDE.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: