Coinbase údajně pro některé uživatele nefunguje i po opravě problému s připojením

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Kryptoburza Coinbase kótovaná na burze Nasdaq se údajně nadále potýká s určitými systémovými potížemi poté, co se vyskytl velký problém s připojením.

Problémy s konektivitou

Jak brokerská burza Coinbase, tak její obchodní platforma Coinbase Pro byly 23. listopadu nedostupné kvůli problémům s konektivitou na obou platformách, oficiálně informovala podpora Coinbase.

„To může způsobit neúspěšné obchody, zpožděné transakce a neočekávané chování na webových stránkách a v mobilních aplikacích,“

– uvedla společnost.

Burza uvedla, že problém vyřešila ke 2:00 UTC dne 24. listopadu, protože problém již neovlivňoval produkty a služby Coinbase. Podle historie incidentů a plánované údržby Coinbase trvalo firmě odstranění incidentu méně než dvě hodiny.

Rozhořčení uživatelů

Řada uživatelů na internetu okamžitě vyjádřila rozhořčení ohledně opakovaných problémů s konektivitou platformy, přičemž někteří pozorovatelé poukazovali na to, že podobný problém postihl Coinbase teprve před měsícem. Mnoho uživatelů spojovalo „problémy s konektivitou“ Coinbase s rallye mincemi, včetně Shiba Inu (SHIB), GYEN a Crypto.com (CRO).

Poté, co Coinbase začátkem listopadu uvedla CRO na svou platformu, vzrostl tento token podle údajů CoinGecko o více než 300 %. GYEN zůstal z technických důvodů od 19. listopadu na Coinbase nedostupný pro nákup, prodej a obchodování, jak uvádí status Coinbase.

Problémy i po opravě

Někteří uživatelé Coinbase údajně nadále zaznamenávali problémy s platformou i poté, co burza uvedla, že problém byl odstraněn.

 

„Je to už 24 hodin a Coinbase stále nefunguje,“

– napsal na Twitteru další údajný zákazník.

Coinbase se nevyjádřila

Přestože podpora Coinbase stále přijímá čerstvé stížnosti uživatelů na Twitteru, burza odmítla poskytnout bližší informace o problému nebo jeho důvodech.

„Zaznamenali jsme problémy s konektivitou na stránkách Coinbase.com a Coinbase Pro. To je nyní vyřešeno,“

uvedl mluvčí Coinbase.

Generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk nedávno vyjádřil podporu držitelům kryptoměn, kteří své prostředky přesouvají mimo centralizované burzy, aby ochránili své majetky.

„Jakékoli kryptopeněžence, která vám nedá vaše soukromé klíče, byste se měli za každou cenu vyhnout,“

řekl Musk již dříve.

Závěr

Centralizované burzy sice nabízí možnosti trochu lepší ochrany, ale samozřejmě vždy záleží na uživateli, co preferuje. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server Kryptomagazin CZ.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: