[Večerní souhrn článků] • Core Scientific chce vstoupit na burzu Nasdaq • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Core Scientific chce vstoupit na burzu Nasdaq

Kryptoměnová společnost Core Scientific zabývající se těžbou kryptoměn dnes oznámila, že v blízké budoucnosti chce vstoupit na burzu Nasdaq. Ocenění firmy by mělo vystoupat až na 4 miliardy amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

21.07.21 Technická analýza BTC/USD – první denní close pod 30 000 USD v roce

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali, že došlo k průlomu klíčového supportu 30 000 USD, což je samozřejmě důležitá událost. Nicméně odezva trhu byla velmi vlažná, objemy zůstaly podprůměrné, volatilita se též držela při zemi. Pro nás ale bylo nejdůležitější, zda bude pod těmi 30 000 USD i denní close, což se stalo.

21.07.21 [Přehled trhu +BTC] Kurz Bitcoinu tento týden poklesl o více než 6,7 %!

Kurz Bitcoinu utrpěl tento týden pokles o více než 6,7 % kvůli řadě faktorů, včetně obav z nižší likvidity. Při nedávném poklesu mohl také hrát významnou roli výpadek sítě v hornické oblasti v Číně.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jedna oblast kryptoměn naruší celý finanční systém a globální obchodní modely, říká makro guru Raoul Pal

Zakladatel Real Vision Raoul Pal vidí potenciál v jedné konkrétní oblasti světa kryptoměn. Průlom tokenizace reálných aktiv bude zcela přetvářet způsob, jakým podnikáme, říká.

Anketa: 70 % lidí bude držet BTC při poklesu na 3000 USD

Předevčírem proběhla anketa na sociální síti Twitter, zda lidé budou držet své kryptoměny, pokud se cena BTC propadne na úroveň 3 000 amerických dolarů. Jak anketa dopadla?

Vývojář ETH Virgil Griffith je opět ve vězení

Vývojář Etherea Virgil Griffith porušil podmínky své kauce a byl vzat do vazby poté, co se údajně dostal ke svému kryptoměnovému účtu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: