[Večerní souhrn článků] • Jack Dorsey chce, aby Etiopie přijala Bitcoin • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jack Dorsey chce, aby Etiopie přijala Bitcoin

Generální ředitel sociální sítě Twitter dnes sdílel příspěvek Projectu Mano, který se snaží přimět etiopskou vládu, aby zvážila těžbu a ukládání bitcoinů. Project Mano okamžitě vzrostl co do počtu sledujících. [1]

Analýzy a trhy

16.06.21 Technická analýza BTC/USD – zamítnutí na klíčové rezistenci?

Na trh se nám vrací dynamika a Bitcoin (BTC) měl od včerejší analýzy zajímavý vývoj. Dočkali jsme se vůbec prvního menšího zamítnutí ve sledovaném rezistenčním pásmu, což je samozřejmě bearish signál. Ovšem k definitivnímu zamítnutí ani náhodou nedošlo, protože má kurz pořád tendenci se v blízkosti pásma zdržovat.

16.06.21 [Přehled trhu a BTC] Čeká nás klíčový týden růstu?!

Bitcoin se v úterý dostává na hodnoty nad 40 000 USD. Vidíme, že Bitcoin musí prolomit resistance, aby mohl následně pokračovat na 50 000 a následně pokračovat prolomením k 55 000.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Předpovídání hodnoty BTC pomocí kvantitativních modelů – 4. část

Předpovídání vývoje hodnoty a ceny BTC je ožehavé, ale zároveň velmi oblíbené téma. Existuje hned několik metod, které nám s predikcemi pomáhají. Co je k nim potřeba znát?

Zdrojový kód WWW z roku 1989 půjde do dražby jako NFT

Zdrojový kód World Wide Webu (WWW) se bude dražit jako NFT. 65letý počítačový vědec, který ho vytvořil, nyní popisuje NFT jako „nejvhodnější způsob vlastnictví, který existuje.“

Hedgeové fondy plánují do roku 2026 držet 7 % aktiv v kryptu

Nedávný průzkum mezi 100 předními zajišťovacími fondy na světě dospěl k závěru, že finanční ředitelé plánují do roku 2026 alokovat více než 7 % jejich portfolií do Bitcoinu a dalších významných kryptoměn.

Indie údajně přezkoumává legislativu o zákazu kryptoměn

Indická vláda údajně přezkoumává zákaz kryptoměn v zemi a zvažuje mírnější regulace.
Podle agentury Bloomberg Quint zprávy naznačují, že vláda jedná s finančními regulačními orgány a zúčastněnými stranami v tomto odvětví, aby prozkoumala ustanovení dřívějšího návrhu, který ve skutečnosti požadoval všeobecný zákaz kryptoměn v Indii.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: