[Večerní souhrn článků] • Jack Dorsey: Bitcoin bude součástí budoucnosti • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jack Dorsey: Bitcoin bude součástí budoucnosti

Generální ředitel sociální sítě Twitter, Jack Dorsey, dnes uvedl, že Bitcoin bude velkou součástí budoucnosti společnosti. Dle jeho slov bude jedním z klíčových trendů pro budoucnost Twitteru, obchodu či předplatného. [1]

Analýzy a trhy

23.07.21 Technická analýza Altcoin Index a Shitcoin Index – alty stále v nepříznivé situaci?

Jak je každý pátek zvykem, i tentokrát se zaměříme na Altcoin Index a Shitcoin Index, ať máme obecné povědomí o tom, jak na tom altcoiny a shitcoiny jsou. Pokud ovšem chcete nějaké širší informace o trzích, zkuste si pustit včerejší živý stream, kde jsem celou problematiku řešil trochu déle než obvykle. Tož, to bylo k úvodu vše.

23.07.21 [Přehled trhu +BTC] Kurz Bitcoinu tento týden poklesl o více než 6,7 %!

Vzhledem k tomu, že se Bitcoin každý den dotýká závratných lows hodnot, je celkem rozumné očekávat určité tlaky a kolísání ceny. Je docela překvapivé, že nejvýznamnější token virtuální měny na světě se ještě před 3 měsíci obchodoval za 60 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nigerijská centrální banka stanovila datum pilotního programu CBDC

Nigerijská centrální banka (CBN) byla po většinu roku 2021 v titulcích novin kvůli svým opatřením proti kryptoměnám. Přesto tato instituce tento týden zdvojnásobila své investice a výzkum základní technologie kryptografie, blockchainu, a stanovila jasné datum pilotního programu své digitální měny centrální banky (CBDC) poháněné blockchainem.

Čína chce, aby američtí politici „přestali dělat problémy“ digitálním juanům

Mezi zákonodárci Spojených států a čínskými představiteli to drhne a vzniká tak horko ještě před zapálením olympijského ohně na zimních hrách v Pekingu v roce 2022.

Průzkum: Většina Američanů stále Bitcoin nechápe

Nedávný průzkum vypracovaný agenturou Harris Poll ukazuje, že většina Američanů stále nechápe Bitcoin a další kryptoměny. Co dalšího stojí v průzkumu?

Společnost KFC a TriumphX podepsaly dohodu o vývoji obsahu NFT

TriumphX, decentralizovaná burza pro obchodování s NFT ve hrách, a světový gigant rychlého občerstvení KFC Korea uzavřely partnerství.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: