23.07.21 [Přehled trhu +BTC] Kurz Bitcoinu tento týden poklesl o více než 6,7 %!

Zprávy a souhrny

Vzhledem k tomu, že se Bitcoin každý den dotýká závratných lows hodnot, je celkem rozumné očekávat určité tlaky a kolísání ceny. Je docela překvapivé, že nejvýznamnější token virtuální měny na světě se ještě před 3 měsíci obchodoval za 60 000 USD.

Globální kryptoměnová tržní kapitalizace je 1,32 bilionů USD, což je nárůst o 1,48 % za poslední den.
Celkový objem kryptoměny za posledních 24 hodin je 69,64 miliardy USD, což znamená pokles o 8,84 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 6,90 miliardy USD, což je 9,91 % z celkového 24hodinového objemu kryptoměnového trhu. Objem všech stabilních mincí je nyní 56,37 miliardy USD, což je 80,95 % z celkového 24hodinového objemu kryptoměnového trhu.

Cena Bitcoinu je v současné době 32 302,40 USD.

Dominance bitcoinů je v současné době 45,74 %, což je pokles o 0,41 % za den.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza BTC/USD

Vzhledem k tomu, že se Bitcoin každý den dotýká závratných lows hodnot, je celkem rozumné očekávat určité tlaky a kolísání ceny. Je docela překvapivé, že nejvýznamnější token virtuální měny na světě se před 3 měsíci obchodoval za 60 000 USD.

Bitcoin byl nechvalně známý svou vysoce volatilní povahou. Za poslední tři měsíce se však ceny vyšplhaly až na 60 000 USD, aby následně padly pod 30 000 USD. Není nutné říkat, že si stále zachovává svou volatilní charakteristiku, jak je patrné z událostí minulého týdne.

Data z Coinmarketcapu ukazují, že cena v neděli klesla na 32 000 USD, což je výrazný pokles během víkendu o více než 6 %. Tento pokles lze připsat řadě důvodů, přičemž jedním z hlavních je strach z nedostatku likvidity. Obchodníci se ujistili, že taková volatilita je extrémně normální během víkendů, v době, kdy je tok peněz obecně nízký. Navíc kolosální výpadek sítě v čínské oblasti Sin-ťiang fakticky odstavil tamní těžaře a snížil hashovací rychlost. V tomto týdnu zaznamenáváme mírny růst % a po krvavém víkendu pokračujeme v propadu podle bearish kanálu Pennant patternu vlajky. 

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: