[Večerní souhrn článků] • Indická banka varuje uživatele před Bitcoinem • a další články

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Indická banka varuje uživatele před Bitcoinem

Indická banka ICICI varuje své uživatele, aby neinvestovali žádné fiat měny do kryptoměn. Přední bankovní instituce v zemi dokonce přímo žádá uživatele, aby neprováděli transakce do Bitcoinu. [1]

Analýzy a trhy

13.07.21 Technická analýza BNB/USD – udrží Binance Coin klíčový support?

Po včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsem si dnes připravil analýzu na altcoin, což jistě spousta z vás ocení – Binance Coin (BNB). Pondělí a čtvrtky jsme měli zarezervované právě pro našeho krále, ale když král sedí na místě, tak nemá smysl dělat analýzu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jack Dorsey věří, že banky jsou zbytečné – jsou ale kryptoměny skutečně připraveny převzít jejich roli?

Generální ředitel Twitteru, Jack Dorsey, patří mezi známé vyznavače a podporovatele bitcoinů (BTC). Od doby, co se Dorsey vrhl do světa digitálních měn a označil se za bitcoinového maximalistu, zaujímá v kryptoměnové komunitě „uznávanou a respektovanou pozici“.

Další finanční instituce se rozhodla dát ruce pryč od Binance a neprovádět platby

Problémy burzy Binance pokračují. Další banky a finanční instituce se přidávají a přestávají povolovat svým zákazníkům vklady na hlavní krypto burzu.

Průzkum: Bitcoin a Dogecoin jsou první investicí pro 45 % mladých Britů

Nedávný průzkum zjistil, že téměř polovina mladých Britů si vybrala kryptoměnu (Bitcoin a Dogecoin) jako první investiční možnost ve svém životě. Popularita kryptoměnových trhů ve Spojeném království nadále roste.

OK Group pomůže Číně v boji proti praní špinavých peněz pomocí blockchainu

OK Group, společnost zabývající se technologií blockchainu, která dříve působila jako burza kryptoměn OKEx, zahájí spolupráci s čínskými úřady v boji proti praní špinavých peněz pomocí již zmiňované technologie blockchain.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne – Nikdo není doma…

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: