OK Group pomůže Číně v boji proti praní špinavých peněz pomocí blockchainu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

OK Group, společnost zabývající se technologií blockchainu, která dříve působila jako burza kryptoměn OKEx, zahájí spolupráci s čínskými úřady v boji proti praní špinavých peněz pomocí již zmiňované technologie blockchain.

Dceřiná společnost OKLink zaměřená na vypořádání společnosti uzavřela partnerství s Nanjing Public Security Research Institute za účelem spolupráce na aplikaci blockchainové technologie pro účely boje proti praní špinavých peněz.

Institut oznámil, že partnerství bude zahrnovat hloubkovou spolupráci s OKLink na podporu integrace technologie blockchain pro zlepšení veřejné bezpečnosti a sociální správy. V rámci dohody strany zřídí výzkumnou laboratoř pro zkoumání strategií, dodržování předpisů a systémů provádějících on-chain analýzu dat za účelem boje proti nezákonné finanční činnosti.

Spolupráce v blockchainovém průmyslu

Podle oznámení se OKLink a Nanjing Public Security Research Institute rovněž dohodly na dalším prohloubení spolupráce v blockchainovém průmyslu.

Čínský novinář v oblasti kryptoměn Colin Wu uvedl, že čínské úřady stále více spolupracují s místními vůdci kryptoměn.

 „Zásahy proti podvodným projektům zahrnujícím kryptoměny mohou do určité míry pomoci místní policii získat příjem, takže jsou také velmi motivovaní“

Dodal Colin Wu.

Závěr

Tato zpráva přichází uprostřed prudkého zákroku vůči kryptoměnám v Číně, kdy místní úřady v posledních měsících zaváděly omezení činnosti obchodování s kryptoměnami a pozastavily operace v hlavních uzlech krypta v zemi. Budoucnost krypto průmyslu je zde proto velmi nejistá.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: