[Večerní souhrn článků] • Globální regulátoři se nezabývají správně stablecoiny • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Globální regulátoři se nezabývají správně stablecoiny

Evropská Unie a Spojené státy americké přemýšlejí, jak posuzovat stablecoiny, jako je třeba Libra. Většina vládních orgánů po celém světě pracuje na lepším porozumění kryptoměn, zatímco u stablecoinů nejsou implementovány předpisy ani zákony dostatečně rychle.

FSB skládající se z regulačních orgánů, bankéřů a vládních úředníků ze zemí G-20 zvažuje v dubnu veřejnou konzultaci a následně by vyhodnotila přínosy a rizika steblecoinů.

Analýzy a trhy

21.02.2020 Technická analýza LINK/USD: Chainlink na novém ATH až 2 060 % během necelých 2 let!

Dnes se podíváme na LINK, ani ne tak po TA stránce, jako spíše pohledem na jeho neskutečný více než 2000% růst od roku 2018. Zaznamenáváme přitom nové ATH, které to původní překonalo o pár desítek procent. Krátký propad Bitcoinu LINK sice zpomalil, ale propad není vůbec výrazný.

21.02.20 Technická analýza LTC/USD – Máme tu odraz, bude to stačit?

Poslední propad byl dost nepříjemný a mnoho z nás docela překvapil. Ale nyní tu máme na Litecoinu (LTC) konečně nějaký odraz, který pokles ceny (alespoň pro tyto chvíle) zastavil. Bude to ale stačit?

[Přehled trhu] 21.02. [BTC] -6,38% Bears to přes noc shodili o 900 USD na Bitcoinu

Dnes se podíváme na masivní propady marketu. Bitcoin včera vytvořil rozptyl 900 USD a padl až na 9 300 USD. Fraktální podobnost nám naznačuje, že by mohl Bitcoin růst, ale dá se na to spoléhat?

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptohry jsou novým trhem s vytvářením vlastního jmění

Trend kryptoher odstartovala velmi populární hra CryptoKitties koncem roku 2017. Rok 2019 se považuje za velmi průkopnický, protože velké nadnárodní společnosti začaly přemýšlet o spojení herního průmyslu se světem kryptoměn. V letošním roce tak může dojít k velkému boomu.

Americká Federální služba mohla za pokles ceny BTC – tvrdí analytik

Bitcoin před dvěma dny zaznamenal náhlý pokles ceny z 10 000 na 9 507 USD. Dle analytika, Simona Peterse, mohl mít tento pokles souvislost s americkou federální službou, která dražila Bitcoiny.

Osobnosti

[Osobnost] Henry Ford – 10 nejlepších motivačních citátů muže, který změnil svět

Průkopník automobilového průmyslu Henry Ford byl bohatýmúspěšným a slavným člověkem, který se vypracoval až na vrchol úplně sám. Své miliardové bohatství a úspěch nezdědil a ani nedostal darem. Vše, čeho dosáhl, si zasloužil dlouholetou prací.

Hot news

Ripple mezi 100 nejlepšími platebními společnostmi

Sanfranciská společnost Ripple, stojící za kryptoměnou XRP, je nyní považována za jednu ze 100 nejlepších mezinárodních platebních společností na celém světě.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Binance ve zkratce

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: