Bohatství se neukrývá jen v kryptoměnách

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Společnost MicroStrategy nakoupila opět BTC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...
Profilový obrázek
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Milí čtenáři, tímto článkem bych vám rád osvětlil některé změny, které jsme pro vás na Kryptomagazinu zavedli. Jistě jste zaznamenali, že jsme nově přidali i články, které vás inspirují, motivují a snad i něco užitečného učí. Zde se dozvíte proč.

Zájemců a vlastníků kryptoměn je zatím velmi malé procento. Přesto a možná právě proto společně tvoříme úzkou komunitu lidí, kteří mají mnoho společného. Věřím, že bychom vám měli nabízet i něco víc, než jen informace z kryptosvěta.

Historické bohatství

Společně se nacházíme na počátku nového světa. Zažíváme dobu, kdy pokrok opět klepe na dveře. Je důležité, abychom právě v této době nezapomínali na historii. To je důvod, proč jsme nově zařadili články o úžasných osobnostech z různých historických oblastí i oborů, které nás obohacují svým přínosem světu.

U každé z nich nově rozhodnete právě vy, svým zájmem i komentáři, o tom, jestli se dané osobnosti budeme věnovat blíže pokračováním článku. A co se týče osobností ze světa kryptoměn, tak i na ty samozřejmě dojde. Máte se tedy opravdu na co těšit.

Lepší svět

Kryptoměny i blockchainová technologie obecně mají potenciál změnit svět. Rozvoj technologie je vždy spojen s otázkou etiky. Už Karel Čapek, který mimochodem poprvé použil slovo robot, předpokládal, že ten, kdo ovládne technologii, ovládne svět. Budou to tentokrát lidé?

Pakliže chceme, aby nám technologická evoluce umožnila žít lepší život v lepším světě, měli bychom začít u sebe a změnit svůj způsob uvažování. To je důvod, proč jsme nově zařadili i články z oblastí osobního rozvoje a určitého duševního bohatství.

Mohlo by vás zajímat: Co je spolupráce a proč by bez ní nepřežil Bitcoin ani my samotní

Peníze

Pro většinu z vás jsou kryptoměny příležitostí ke zbohatnutí. To je zcela pochopitelné, když se podíváme na extrémní zhodnocení v předchozích letech. Toho jsme si samozřejmě vědomi a proto budeme i nadále zařazovat články, které vám v tom pomohou.

Zkuste se třeba už nyní zamyslet nad tím, čím byste vy osobně chtěli přispět světu, až nebudete muset řešit peníze. Napadá vás něco?

Závěr

Chceme, abyste se s námi cítili jako doma. Neváhejte nám proto kdykoli napsat svůj názor, nebo se na nás obrátit s tématem, které byste rádi, abychom pro vás zpracovali do článku. A nezapomeňte, že bohatství není jen o penězích, ale může být i v tom, jak myslíte a jakým jste člověkem.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře