Bohatství se neukrývá jen v kryptoměnách

4
bohatstsví

Milí čtenáři, tímto článkem bych vám rád osvětlil některé změny, které jsme pro vás na Kryptomagazinu zavedli. Jistě jste zaznamenali, že jsme nově přidali i články, které vás inspirují, motivují a snad i něco užitečného učí. Zde se dozvíte proč.

Zájemců a vlastníků kryptoměn je zatím velmi malé procento. Přesto a možná právě proto společně tvoříme úzkou komunitu lidí, kteří mají mnoho společného. Věřím, že bychom vám měli nabízet i něco víc, než jen informace z kryptosvěta.

Historické bohatství

Společně se nacházíme na počátku nového světa. Zažíváme dobu, kdy pokrok opět klepe na dveře. Je důležité, abychom právě v této době nezapomínali na historii. To je důvod, proč jsme nově zařadili články o úžasných osobnostech z různých historických oblastí i oborů, které nás obohacují svým přínosem světu.

U každé z nich nově rozhodnete právě vy, svým zájmem i komentáři, o tom, jestli se dané osobnosti budeme věnovat blíže pokračováním článku. A co se týče osobností ze světa kryptoměn, tak i na ty samozřejmě dojde. Máte se tedy opravdu na co těšit.

Lepší svět

Kryptoměny i blockchainová technologie obecně mají potenciál změnit svět. Rozvoj technologie je vždy spojen s otázkou etiky. Už Karel Čapek, který mimochodem poprvé použil slovo robot, předpokládal, že ten, kdo ovládne technologii, ovládne svět. Budou to tentokrát lidé?

Pakliže chceme, aby nám technologická evoluce umožnila žít lepší život v lepším světě, měli bychom začít u sebe a změnit svůj způsob uvažování. To je důvod, proč jsme nově zařadili i články z oblastí osobního rozvoje a určitého duševního bohatství.

Mohlo by vás zajímat: Co je spolupráce a proč by bez ní nepřežil Bitcoin ani my samotní

Peníze

Pro většinu z vás jsou kryptoměny příležitostí ke zbohatnutí. To je zcela pochopitelné, když se podíváme na extrémní zhodnocení v předchozích letech. Toho jsme si samozřejmě vědomi a proto budeme i nadále zařazovat články, které vám v tom pomohou.

Zkuste se třeba už nyní zamyslet nad tím, čím byste vy osobně chtěli přispět světu, až nebudete muset řešit peníze. Napadá vás něco?

Závěr

Chceme, abyste se s námi cítili jako doma. Neváhejte nám proto kdykoli napsat svůj názor, nebo se na nás obrátit s tématem, které byste rádi, abychom pro vás zpracovali do článku. A nezapomeňte, že bohatství není jen o penězích, ale může být i v tom, jak myslíte a jakým jste člověkem.

4
Komentujte

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MartinMartinKytkaHrebo Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Hrebo
Host
Hrebo

Malé procento sice jsme, ale pevně věřím že za pár let budeme veterání a ostatní nám budou moct jen zavídět. Osobně co se týče mne tak jsem šel do krypt, abych „zkusil“ zbohatnout. Nyní jsem ve stadiu kdy prostě miluji kryptoměny, tu myšlenku a hlavně už se vidím za 20-30 let v nějakým virtuálním světě jak je budu utrácet za nějaký blbosti 🙂 Takže kryptomagazíne jen tak dál! Věrný fanda!

Martin
Host
Martin

fajne 🙂

Martin
Host
Martin

O světě kryptoměn jsem se dozvěděl v září 2017 – pět měsíců jsem četl a hltal všechny informace na netu – sledoval vývoj coinů, market a učil se. Na přelomu ledna a února jsem se odhodlal a začal investovat – taktéž se za několik let vidím jako milionář (snad to vyjde) – doufám, že si tady vybudujem stálou partu veteránů co fanděj kryptoměnám.
Přispění světu: asi bych se rád podílel na nějakém projektu, který by dokázal budovat společnost v harmonii s přírodou. Soběstačnost, nezávislost na přírodních zdrojích, atd…