Kodex správného čtenáře – pravidla pro přispívání do sekce s komentáři

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Vítejte na našich stránkách. Jsme rádi, že k nám chodíte pro zajímavé informace ze světa kryptoměn. Kryptomagazín už funguje téměř deset měsíců a za toto období prošel obrovskými změnami. Ať už šlo o nový design, nabírání nových lidí, přechod na jiný styl psaní článků, přidávání nových služeb (nejnovější veřejnou službou je náš nový YouTube kanál, za zmínku stojí určitě i stránka Trading11) … Za zmíněný čas se z nás stal největší český a slovenský portál o kryptoměnách. Měsíčně k nám zavítají statisíce lidí.

Jsme velmi rádi, že jsme získali vaši důvěru. Vše děláme pro vás, děláme to zadarmo a snažíme se dostat ze sebe maximum. Abychom do budoucna předešli případným problémům, rozhodli jsme se vytvořit kodex správného čtenáře.

Anonymita na internetu je dvousečná zbraň. Na jedné straně lidi chrání a umožňuje jim svobodně se vyjadřovat, na straně druhé jistá část populace tuto skutečnost zneužívá a nepříjemné útoky na naše stránky i jednotlivé redaktory došly do bodu, kdy je již není možné nadále tolerovat. Velmi rádi přijmeme konstruktivní kritiku, ale trolly zde nechceme.

Pravidla pro komentování

Přes víkend jsme pro vás připravili zcela novou, uživatelsky příjemnou comment sekci. Budeme rádi, pokud ji začnete využívat a věříme, že díky ní pod články začnou vznikat skvělé debaty. 🙂

Co bychom rádi viděli v komentářích

 1. Vaše názory k tématu
 2. Doplňující informace
 3. Otázky související s článkem
 4. Konstruktivní kritiku
 5. Upozornění na chyby (gramatické, překlepy, faktické chyby)

Co nebudeme tolerovat

 1. Ničím nepodložené obvinění
 2. Slovní útoky na naše stránky a naše zaměstnance
 3. Slovní útoky na ostatní diskutéry
 4. Jakékoliv odkazy na externí stránky (viz pokyny níže)
 5. Inzerci, reklamu na služby, affiliate programy, VIP skupiny … (viz pokyny níže)

Pokyny pro redaktory / majitele externích webů a inzerentů

 1. Rádi uvidíme odkazy na články od autorů z ostatních webů o kryptoměnách pod podmínkou, že dané články budou k věci a budou obsahovat extra informace, které u nás nebyly zmíněny. Rádi podpoříme menší weby. V tomto případě však autora prosíme, aby do komentáře kromě odkazu na článek přidal i doplňkové informace. Holé odkazy nebudeme schvalovat.
 2. V případě, že máte zájem o reklamu na našich stránkách, prosím navštivte sekci Advertising (najdete ji v top menu nebo v zápatí). Naše reklamní partnery si pečlivě vybíráme. Pokud máte pocit, že by váš projekt naše čtenáře zaujal, neváhejte a kontaktujte nás.

V případě, že váš komentář nebude v souladu s našimi pravidly, neschválíme ho, a tudíž se nezobrazí na našich stránkách. V případě nevyžádané inzerce, propagace podvodů nebo affiliate linků budeme rovnou blokovat IP adresy.

Věříme, že tato pravidla všem ušetří čas a na Kryptomagazínu vznikne harmonická krypto-komunita.

Jsme rádi, že nám zůstáváte věrní. MÁME NEJLEPŠÍ ČTENÁŘE NA SVĚTĚ! A teď neváhejte a vyzkoušejte si nový systém komentářů pod články.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Martin

Zdravím všechny,
naprosto souhlasím s pravidly – je fajn jak jste to pojali. Jen tak dál…

Dariusz Matuszyński

Děkujeme za podporu, nehodláme zde nic cenzurovat, jsme rádi za každý postřeh. Sneseme kritiku na cokoliv, stačí když bude podložená. Důvodem tohoto kodexu je několik trollů, kteří bez opodstatnění hejtují cokoliv, co je napadne nebo šíří nepravidvé (nepodložené) informace. Pokud svůj hejt opodstatní nebo podloží, rádi komentář zveřejníme. Cílem jsou postřehy a infomace, nikoliv propagace vlastních stránek či nepodložená kritika projektů, lidí apod… Děkujeme!

Rasto

ahoj, na kryptomagazin chodim velmi rad. Som naozaj nadseny, ze ste tu a pridavate kazdy den niekolko novych clankov. Co sa tyka tradingu, tak sa s nim na vasich strankach postupne zoznamujem. Obchodovat som sa zatial neodvazil

Pavel Kozina

Chlapi, díky za to co děláte. Rád Vás podpořím protože Vaše práce nám všem přinasi užitečné informace. Nebojte se udělat placenou sekci. Ale opatrně. Žádné nesmyslné poplatky…??

spot_img