[Večerní souhrn článků] • Federální rezervní systém shodil cenu zlata • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Federální rezervní systém shodil cenu zlata

Dnešní zasedání Federálního rezervního systému (Fedu) a následné komentáře předsedy Jerome Powella shodily cenu zlata o více než 100 amerických dolarů. Zasedání Fedu se projevilo také na ceně Bitcoinu. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – co může přinést politika Fedu, dočkáme se dalšího otestování rezistence?

Jak jsem uvedl v dnešní analýze na Bitcoin (BTC), konečně máme za sebou dlouho očekávanou schůzi Federální rezervní banky, která víceméně všechny trhy ovlivní. Třeba na trhu se zlatem a dalšími kovy to jde vidět opravdu markatně. Zlato má za sebou snad největší drop za posledních několik měsíců. Akcie prozatím reagovaly pouze mírným výprodejem.

17.06.21 Technická analýza BTC/USD – Fed má po schůzi, co na to Bitcoin a ostatní trhy?

Ve středeční analýze na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali, že na sledované klíčové rezistenci došlo k prvotní negativní reakci, ale že sama o sobě není natolik silná, abychom to považovali za definitivní odraz.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak Singapur a Kambodža vidí digitální měny pro přeshraniční použití

Vzhledem k tomu, že zájem o digitální měny centrálních bank (CBDC) po celém světě stále roste, centrální bankéři se stále více zaměřují z domácích aplikací na přeshraniční využití CBDC.

Profesor Ekonomie varuje: BTC může „úplně zhroutit ekonomiku“ Salvadoru!

Steve Hanke kritizoval přijetí Bitcoinu v Salvadoru jako zákonného platidla. Ekonom vznesl odvážné varování, přičemž tvrdí, že může dojít k úplnému zhroucení ekonomiky země.

Tim Draper: Cena BTC dosáhne 250 000 USD

Americký investor a miliardář Timothy Draper v nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál CNBC řekl, že cena Bitcoinu dosáhne do konce příštího roku 250 000 amerických dolarů. Co dalšího prohlásil legendární investor?

Světová banka odmítá žádost Salvadoru o pomoc při přechodu na BTC

Světová banka odmítla žádost Salvadoru o pomoc při přechodu země k přijetí Bitcoinu jako zákonného platidla.

Které země by mohly následovat Salvador a oficiálně přijmout Bitcoin?

Všichni fanoušci kryptoměn dobře ví, že Salvador nedávno zahájil svou cestu stát se globálním centrem inovativních technologií, když schválil bitcoiny (BTC) jako zákonné platidlo ve státě. Pokud uspěje, dá se očekávat, že bude inspirací pro další země, aby také naskočily na kryptoměnový vlak.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img