Tim Draper: Cena BTC dosáhne 250 000 USD

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Americký investor a miliardář Timothy Draper v nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál CNBC řekl, že cena Bitcoinu dosáhne do konce příštího roku 250 000 amerických dolarů. Co dalšího prohlásil legendární investor?

Draper a býčí pohled na Bitcoin

Tim Draper pro zpravodajský portál CNBC Make It před nedávnem prohlásil, že nejdůležitější kryptoměna na světě dosáhne do konce roku 2022 ceny okolo 250 000 USD, a to navzdory současným divokým výkyvům hodnoty. Prohlásil:

„Budu buď mít pravdu, nebo se opravdu zmýlím. Jsem si ale docela jistý, že se to bude ubírat tímto směrem. Myslím, že v tomhle budu mít skutečně pravdu.“

Draper dále uvedl, že řada velkých společností bude následovat společnosti Microsoft, Starbuck, PayPal, Home Depot a budou přijímat kryptoměnu jako platební prostředek. Tim také poukázal na omezené množství 21 milionů, který zvýší jeho fiat hodnotu.

Tim Draper také nezapomněl zmínit, že mnoho chytrých hlav v současné době pracuje na vylepšení Bitcoinu. Například minulý týden byla oznámen nový upgrade sítě za poslední čtyři roky pod názvem Taproot.

Americký miliardář neopomněl také komentovat Elona Muska. Ačkoliv poznamenal, že Elon Musk je jedním z nejlepších lidí na světě, nesouhlasí s jeho názorem na meme kryptoměnu Dogecoin. Dle jeho slov je jediná přidaná hodnota Dogecoinu pouze přinášet radost kryptoměnové komunitě.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 39 298 USD dle KMC.

Závěr

Legendární investor a miliardář Tim Draper zůstává v současné době stále optimistický a přeje ceně nejdůležitější kryptoměny na světě růst nad hranici 200 000 USD a ještě výš. Můžeme jen doufat, že se předpověď stane skutečností. Celý rozhovor si můžete poslechnout pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img