[Večerní souhrn článků] • Facebook pilotuje kryptoměnovou peněženku Novi • a další články

5
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Facebook pilotuje kryptoměnovou peněženku Novi

Sociální gigant hodlá spustit kryptoměnovou peněženku Novi s jeho platební sítí Diem, jakmile bude uděleno schválení regulačními orgány. Digitální peněženkajiž odstartovala pilotní fázi testování ve Spojených státech amerických a Guatemale. [1]

Analýzy a trhy

19.10.21 Technická analýza BTC/USD – podezřelá konsolidace pod ATH?

Bitcoin (BTC) má vůbec nejvyšší týdenní close v historii, což jsme si ujasnili ve včerejší analýze. Trh díky tomu vypadá na vyšších časových rámcích skvěle a nelze tomu moc věcí vytknout. Teda až na ty objemy, což je přetrvávající problém, který se časem může samozřejmě negativně projevit.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

NFT kůň jako něco, co čeho můžete investovat – 1. část

Když chcete investovat do NFT, koukáte všude možně, do čeho byste tak mohli případně investovat. Možná vás to zarazí, ale existují NFT koně, do kterých můžete investovat a tak si udělat i pasivní příjem.

Mexiko využívá blockchain pro covid certifikáty

Mexická lékařská společnost oznámila použití technologie blockchain k ověření pravosti výsledků testů na koronavirus Covid-19. Digitální ověření výsledků testů by mělo být již nyní k dispozici pro všechny obyvatele.

Rusko si klade za cíl dlouhodobě nahradit rezervy amerického dolaru digitálními aktivy

Jak Rusko pokračuje v prosazování de-dollarizace, ministerstvo zahraničních věcí (MFA Rusko) údajně zvažuje nahrazení amerického dolaru nejen tradičními fiatovými, ale i digitálními měnami.

Předseda FSB: Regulace v oblasti kryptoměn by měla řešit rizika, ale zároveň chránit inovace

Randal K. Quarles, předseda Rady pro finanční stabilitu (Financial Stability Board – FSB) se sídlem ve Švýcarsku, uvedl, že jakákoli regulace kryptoměn by měla zohlednit související rizika a zároveň chránit inovace, které tento sektor přináší.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: