[Večerní souhrn článků] • Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Miliony dolarů v BTC přesunuty mezi kryptoburzami • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Obchodník varuje před medvědím trhem a propadem cen krpytoměn • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Kryptotrhy následovaly zlato a Wall...
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen

John McAfee byl někde v Evropě zatčen za to, že odmítl nosit lékařsky certifikovanou masku místo dámského spodního prádla. Než byl propuštěn, byl zmlácen a skončil s monoklem.

Coinbase nyní umožňuje držitelům BTC, ETH a XRP platit za zboží přímo z jejich účtů

V nedávné tiskové zprávě sdílené s u.today, BitPay oznámil vylepšenou integraci s přední americkou kryptoburzou Coinbase. Uživatelé Coinbase mohou utrácet BTC, ETH, XRP, USD Coin a další kryptoměny za zboží u obchodníků podporujících BitPay, mezi které patří Microsoft, Twitch a Dallas Mavericks. Prozatím jsou transakce omezeny na 1 000 USD.

Analýzy a trhy

11.08.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Co vzejde ze srpnového váhání?

Tak dnešní analýza bude zase kombinací dvou altcoinů – Ethereum (ETH) a Litecoinu (LTC). Jak jsem se zmiňoval v předešlých analýzách (3. srpen, 4. srpen, 7. srpen), tak trhy těchto dvou altcoinů prozatím nejsou schopny se po technické stránce nikam dál posunout.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Rusko zařadilo zpátečku a ustoupilo od úplného zákazu kryptoměn

Rusko nedávno podepsalo nový zákon o kryptoměnách, který zavedl poměrně přísná omezení v případě použití digitálních měn jako platidla. Tento zákon nahradil dřívější regulace, které v podstatě kriminalizovaly všechny činnosti zahrnující kryptoměny.

Nový ruský systém bude sledovat nezákonné transakce s bitcoiny

Nový, ruský, kryptoanalytický systém s názvem „Transparent Blockchain“ je navržen tak, aby bojoval proti nedovolené činnosti související s kryptoměnami.

Mobilní DeFi a posun směrem k soběstačnosti

Mnoho lidí spekuluje, že přijetí kryptoměn mainstreamem závisí pouze na zlepšení přístupu a uživatelských zkušeností. Ve skutečnosti je tu ještě větší překážka: posun mentality.

Čtvrt miliardy dolarů do Bitcoinu – i takto může vypadat dlouhodobá investiční strategie

Největší veřejně obchodovaná obchodní zpravodajská společnost MicroStrategy (Nasdaq: MSTR) formálně přijala Bitcoin (BTC) jako primární rezervní aktivum. Do nákupu této kryptoměny investovala 250,000,000 milionů dolarů.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

Máte to stejně?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře