[Večerní souhrn článků] • Dow Jones Index spustí v příštím roce indexy kryptoměn • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Dow Jones Index spustí v příštím roce indexy kryptoměn

S&P Dow Jones dnes oznámil, že v roce 2021 spustí kryptoměnové indexy, čímž se stane nejnovější významnou finanční společností, která oznámila svůj vstup do rodící se třídy digitální aktiv. O zprávě informoval zpravodajský portál Reuters.

Analýzy a trhy

03.12.20 Technická analýza BTC/USD – Boj o 20 000 USD ještě neskončil

Dneska jsem se chtěl trhu s Bitcoinem (BTC) vyhnout, ale vzhledem k té větší ranní aktivitě jsem se rozhodl o kratší update. Abych pravdu řekl, tak Bitcoin je strašně nudný a v podstatě valná většina už počítá s korekcí alespoň k 15 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Oxford a Cambridge soupeří v bitcoinové obchodní soutěži

Studenti z prestižních univerzit Oxfordu a Cambridge spolu nyní soupeří v nové bitcoinové obchodní soutěži. Na soutěži se podílejí známé kryptoměnové společnosti z celého světa.

Převezme Evropa inovativní krypto průmysl a tokenizaci na úkor USA?

Právníci už léta varují před riziky spojenými s provozováním podnikání ve spojení kryptoměnami ve Spojených státech, zejména pokud jde o tokeny a ICO. Povedou přísné regulace k přesunu inovací z USA do Evropy?

Kanada by mohla zahájit CBDC dříve, než se očekávalo

Timothy Lane, náměstek hejtmana Bank of Canada a vedoucí výzkumu fintech a krypto oddělení banky, tvrdí, že kanadská digitální měna centrální banky, CBDC, by mohla spatřit světlo světa dříve, než se očekávalo. Důvodem je Covid-19.

Možné důvody, proč BTC ztroskotal na hranici 20 000 USD a scénáře dalšího vývoje

Cena Bitcoinu byla silně odmítnuta poblíž hranice 20 000 USD, což vedlo analytiky k debatě o tom, zda je možné rychlé zotavení.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Nic než hodlmeme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: