[Večerní souhrn článků] • Dalších 13 kryptoměnových společností ve Velké Británii nesplňuje požadavky • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Dalších 13 kryptoměnových společností ve Velké Británii nesplňuje požadavky

Podle zpravodajské agentury Reuters se zvýšil počet stažených licenčních aplikací. Ve Velké Británii nejsou kryptoměnové společnosti schopny splnit přísné požadavky kladené finančními regulátory. [1]

Analýzy a trhy

29.06.21 Technická analýza BTC/USD – jak dlouho ještě setrváme v klíčovém pásmu?

V pondělní analýze na Bitcoin (BTC) jsem úplně zapomněl na týdenní close, které je pro nás logicky velmi důležité, což si dnes hned napravíme. Jinak jsem po delší době nahlédl na jiné analýzy na platformě Tradingview, abych si ověřil, jaký bias převládá. Byl jsem krapet překvapený, když jsem zjistil, že je bias rozhodně býčí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak se učit pomocí blockchainu?

Blockchain přináší zásadní změny v oblasti financí, dodavatelských řetězců a umění – a nyní se chystá změnit způsob, jakým si děti mohou hrát a učit se, a položit základy pro rozvoj decentralizovaných zábavních parků.

Lark Davis: Bitcoin čeká 15násobný růst ze současné ceny! Půjde na 550 000 USD

Kryptoměnový investor a analytik Lark Davis věří, že Bitcoin je připraven dosáhnout značného zvýšení tržní ceny, protože jeho základy i akceptace nadále rostou exponenciálním tempem.

Mashinsky: Bitcoin letos půjde na 160 000 USD

Generální ředitel kryptoměnové společnosti Celsius Network, Alex Mashinsky, v nedávném rozhovoru řekl, že Bitcoin v letošním roce dosáhne 160 000 USD za minci. Nová cenová maxima dle jeho slov tak nastanou ještě letos.

Vývojáři Etherea Classic oznamují nadcházející hard fork

Vývojáři blockchainu Ethereum Classic v pondělí oznámili hard fork pro implementaci nejnovější verze projektu, jehož spuštění je naplánováno na konec července.

Bitcoin nemůže a ani by neměl nahradit fiat, říká bývalý řecký ministr financí

O rozruch na kryptoměnovém trhu se postaral bývalý řecký ministr financí. Ten uvedl, že bitcoiny vytváří „feudalismus“ a neměly by nahradit nekryté peníze z důvodu jejich fixního množství.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne – Souhlasíte?

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img