Lark Davis: Bitcoin čeká 15násobný růst ze současné ceny! Půjde na 550 000 USD

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Kryptoměnový investor a analytik Lark Davis věří, že Bitcoin je připraven dosáhnout značného zvýšení tržní ceny, protože jeho základy i akceptace nadále rostou exponenciálním tempem.

Lark Davis je bullish

Analytik Davis napsal svým téměř 400 000 následovníkům na Twitteru, že Bitcoin je připraven na meteorický růst. V nadcházejících letech by se měla cenovka BTC dostat do šestimístných dolarových hodnot, a to výrazně. Podle investora totiž překročí cenu půl milionu dolarů.

Uvádí:

“Bitcoin bude v tomto desetiletí soupeřit s tržní kapitalizací zlata. To je 15násobek současné ceny, což znamená jednotkovou cenu 550 000 USD za BTC.“

Lepší než zlato

Argumenty Davise podporuje také nedávné vyjádření mexického miliardáře Ricarda Salinase Pliega. Ten prohlásil, že stěžejní kryptoměna je „zlatem pro internetovou éru.“ Ve skutečnosti jde Davis ještě o kok dál a v podstatě říká, že Bitcoin je lepší než zlato.

“Bitcoin je nové zlato, zlato pro internetovou éru. Jeden z nejbohatších mužů na světě Ricardo Salinas Pliego souhlasí,”

uvedl analytik a dodal, že shledává některé výhody Bitcoinu oproti zlatu. Ty zahrnují jeho nedostatek a dělitelnost.

“Dalším mega důležitým aspektem je to, že Bitcoin má ověřitelnou a pevnou maximální nabídku. U zlata neexistuje žádný způsob, jak auditovat veškeré stávající vytěžené zlato na Zemi, natož nenalezené zlato na Zemi a celkové množství zlata ve vesmíru.., což bude hodně…

Bitcoin lze snadno rozdělit na 100 milionů jednotlivých jednotek. To je 1,00000000. Zlato lze teoreticky rozdělit na malé zlomky, ale pokud nenosíte pytel se zlatým prachem, je těžké to udělat. Standardní jednotky zlata jsou unce, kterou nelze snadno rozdělit.“

Akceptace širokou veřejností bude stěžejní

Přední kryptoměna má náskok před zlatem, pokud jde o případ použití, míní Lark Davis. Naráží přitom na široké přijetí BTC, které podle něj “roste exponenciálním tempem.”

“Obchodníci po celém světě přijímají BTC a další se připojují po celou dobu. Zlato je primárně nástrojem pro investory, centrální banky a průmysl. Platby za věci ve zlatě téměř neexistují.“

Závěr

V současné době se snížila poptávka po bitcoinech i jiných kryptoměnách. Jinými slovy řada investorů, kteří byli ještě nedávno ochotni nakoupovat za 60 tisíc, nemají o Bitcoin zájem za 35 tisíc USD. Davis však věří, že obě tyto hodnoty zblednou v porovnání s cenou, kterou Bitcoin dosáhne během tohoto desetiletí.

“Představte si, že si můžete koupit zlato dříve, než dosáhlo tržní kapitalizace 10 bilionů dolarů. To jsou nyní bitcoiny. “

Pozor, článek není investiční radou a není možné na jeho základě přenést odpovědnost za svá finanční rozhodnutí. Udělejte si vlasní průzkum!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
miloš

mistr optimista 😀

bkf1
Hodnocení článku :
     

Jeden 160 000 USD, druhej 550 000 USD, třetí 240 000 USD… a co třeba ze záhrobí vyvolat Jolandu 🧙‍ ať nám k tomu taky řekne něco “moudrého”… v jejím případě by to asi bylo něco jako “vééélky špatny, ludia všetko dejte pryč, nakupte zlato, podivejte se na nás romy, my žadne bitkojny kolem krku nemáme a dobře se nám vede, tak nebuďte hlúpi…”

Poslední editace 2 let před přes bkf1
pussydent

to bkf1:
Jolanda by ti řekla, že to je vysloveně magogie todleto bitcoiny 🙂

Muffin

jolandu nepotrebujem , mame tebe..

spot_img