[Večerní souhrn článků] • Další pokus o spotové bitcoinové ETF, tentokrát pod taktovkou VanEck • a další články

0
(0)

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Další pokus o spotové bitcoinové ETF, tentokrát pod taktovkou VanEck

Pouhý den poté, co Komise pro cenné papíry Spojených států amerických (SEC) smetla ze stolu burzovně obchodovaný fond (ETF) Grayscale spot Bitcoin, se rozhodla obnovit úsilí v tomto směru i investiční správcovská společnost VanEck. Ta podává další žádost o spotový ETF na bitcoin osm měsíců poté, co regulační orgán zamítl jejich předchozí žádost.

Analýzy a trhy

01.07.22 [Přehled trhu + BTC -9,4 % za 24h] Očekává se o víkendu na bitcoinu znovu propad?

Pokles v týdnu nevyhnutelně vedl k testu ve výši 18 800 USD. Cena digitálního aktiva pohybující se nad 20 500 USD by byla pro býky důležitým bodem k růstu na 24 000.

01.07.22 Analýza BTC/USD – Shrnutí 6M, 3M a 1M, totálně bearish

Bitcoin (BTC) v noci předvedl další klasickou pump & dump, což bylo právě něco, co si nepřejete vidět, když jste v longu a očekáváte rally k 27 000 USD. To P&D totiž znamená, že si s trhem někdo hraje a pohyby jsou jaksi méně relevantní. Ta úvodní pumpa vypadala vážně dobře a skutečně se na krátký okamžik zdálo, že to je ten impuls k bearmarket rally. A pak najednou chcíp.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Banka pro mezinárodní platby umožní bankám držet 1 % rezerv v bitcoinech

Navzdory svému skeptickému přístupu k digitálním měnám, který ještě zhoršil nedávný krach na trhu s kryptoměnami, se zdá, že Banka pro mezinárodní platby (BIS) se chystá nabídnout ruku nové třídě aktiv tím, že bankám povolí držet až 1 % rezerv v kryptoměnách, jako je bitcoin (BTC).

Bankovní gigant JPMorgan říká, že zhroucení bitcoinů a kryptoměn může být krátkodobé – zde je důvod

JPMorgan, gigant finančních služeb říká, že nejnovější zhroucení trhu s bitcoiny (BTC) a kryptoměnami může být pomíjivé. Podle nové zprávy BNN Bloombergu analytici z JPMorgan říkají, že současný trend snižování zadluženosti na kryptotrhu nemusí již trvat dlouho. Analytici také naznačují, že kryptofirmy by neměly být překvapeny z klesajícího trendu digitálních aktiv.

MiCA: EU se dohodla na přelomové regulaci krypta, včetně potlačení stablecoinů!

Politici Evropské unie (EU) uzavřeli dohodu o přelomové legislativě, která reguluje kryptoaktiva a poskytovatele souvisejících služeb ve všech 27 členských zemích bloku. Kryptosvět ve třetí největší světové ekonomice získává rámec Markets in Crypto Assets (MiCA).

Argentina zabavuje kryptopeněžeky spojenené s daňovými delikventy

Podle zprávy místního média iProUP soudy po celé Argentině povolily zabavení 1 269 kryptopeněženek patřících občanům s nesplaceným dluhem vůči argentinské Federální správě veřejných příjmů (AFIP).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Wake up !!!

Co za Hovada jste,vy rádoby noví zlatokopové?!!?
Nemáte čest, nemáte soudnost. Jste jen ubožáci ,co neznají a nechápou opravdový svět.
Jste jen kurvy.co plní rozkazy.
Odporné děvky, co splní cokoliv za úplatu.

Jirka

Ty jsi dobry pacient😂

Petr 2

Tak slibovali jste mu 100k až 500k a on zjistil že nemá ani na poplatky 🤣🤣🤣🤣

Standa

Jaký je to asi pocit, mít takhle vymleto v hlavě..? ..řečnická otázka samozřejmě.

spot_img