[Večerní souhrn článků] • Cena Etherea klesá pod 4 000 USD • a další články

5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena Etherea klesá pod 4 000 USD

Cena druhé největší kryptoměny světa se v současné době nachází v poklesu ze svého historického maxima 4 878 USD, kterého bylo dosaženo před týdnem. Cena klesla poprvé od 28. října pod psychologicky důležitou úroveň 4 000 USD. V době psaní zprávy se ETH pohybuje okolo 4 028 USD. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – Bitcoin zápasí o důležitý support, vyhraje tento boj?

Bitcoin (BTC) zatím stále bojuje o svůj první důležitý support. Na jednu stranu je pozitivní, že jsme ještě pod úroveň nepadli, ale absence větších snah o odraz není též dobrá. Altcoiny to vyloženě smetlo, i když týdenní graf vypadal na mnohých altcoinech velmi dobře.

18.11.21 Technická analýza BTC/USD – žádná hitparáda, ale support zatím zdrží

Bitcoin (BTC) se pořád drží na sledovaném supportu, což je na jednu stranu dobré, ale na stranu druhou je to příliš nápadné váhání. Jak jsem včera říkal, Bitcoin by se měl brzy odrazit.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak ovlivní regulace trhu se stablecoiny v hodnotě 110 miliard dolarů?

S tím, jak kryptoměny pronikají do každodenního života více a více lidí, přinášejí pohodlí a nově nalezenou svobodu do míst a ekonomik, které zpustošila masová inflace. Naopak těm, kteří pohodlně sedí v Kapitolu, se zdá, že stále rostoucí přítomnost decentralizovaných financí a krypto tokenů pocuchala peří.

Platforma Bybit se stává hlavním sponzorem argentinského národního fotbalového týmu

Argentinská fotbalová asociace (AFA) ve svém oficiálním oznámení odhalila, že obchodní platforma Bybit bude v příštích dvou letech sloužit jako její globální hlavní sponzor pro národní fotbalový tým.

Bank of Russia plánuje vybírat poplatky za transakce CBDC

Ruská centrální banka pokračuje ve zveřejňování dalších podrobností o své nadcházející digitální měně a nyní údajně plánuje přijímat provize za transakce s digitálním rublem.

Podobně jak je stříbro chudší bráchou zlata, se zlato stává chudším příbuzným kryptoměn

Zlato, drahý kov, který sloužil jako základ světového měnového systému po tisíce let, je pod tlakem. Jak můžeme ale v posledních měsících pozorovat, Bitcoin a další kryptoměny přepisují pravidla a mění rovnováhu.

Komentáře

Oslavili jsme výročí konce totality, ale je i dnes svoboda v ohrožení?

Asi se shodneme, že svoboda je vedle zdraví a naplnění základních potřeb určitým nutným předpokladem k bohatému životu. Včera jsme neoslavili jen konec komunismu, ale výročí události, která si to zaslouží i z dalšího důvodu. Mimo jiné jde o oslavu odvahy a síly, tedy dalších důležitých lidských hodnot.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img