Platforma Bybit se stává hlavním sponzorem argentinského národního fotbalového týmu

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Argentinská fotbalová asociace (AFA) ve svém oficiálním oznámení odhalila, že obchodní platforma Bybit bude v příštích dvou letech sloužit jako její globální hlavní sponzor pro národní fotbalový tým.

Bybit a argentinský národní fotbal

Argentinská fotbalová asociace uzavřela partnerství s kryptoměnovou obchodní platformou Bybit. Po tomto partnerství mezi AFA a Bybit bude argentinský národní tým nosit logo kryptoměnové společnosti na svém dresu.

Platforma pro obchodování s kryptoměnami se tak zařadila vedle celosvětově známých korporací, jako jsou Adidas, Nissan a Coca-Cola, které jsou také oficiálními sponzory argentinského národního týmu.

Nové partnerství umožní obchodní platformě  mít maximální viditelnost ve všech aktivitách AFA. Například Lionel Messi a další spoluhráči budou mít logo kryptospolečnosti na svém tréninkovém oblečení po dobu následujících 24 měsíců. Prezident AFA Claudio Tapia prohlásil:

„Jsme velmi spokojeni s oznámením této důležité obchodní spolupráce. Do oblečení národních týmů jsme přidali značku, a to je něco významného jak pro společnost, tak pro AFA.“

Generální ředitel platformy Bybit, Ben Zhou, také komentoval spolupráci s argentinskou fotbalovou asociací. Zhou popsal Argentinu jako jeden z neúspěšnějších národních fotbalových týmů.

„Spolupráce s AFA je jedním z nejjednodušších rozhodnutí, jaké jsme kdy udělali. Bybit povzbudí Argentinu v nadcházejících letech.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 59 817 USD dle KMC.

Závěr

Kryptoměnové obchodní platformy se pomalými krůčky dostávají do vrcholových sportovních soutěží. Během mistrovství světa v hokeji jsme mohli například vidět reklamy Crypto.com. Oficiální oznámení AFA o partnerství s platformou Bybit si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server Kryptomagazin CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img