[Večerní souhrn článků] • Cena ETH dosáhla nového rekordu • a další články

4
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena ETH dosáhla nového rekordu

Cena ETH dnes dosáhla důležité hranice 3 500 USD a porazila tak v soupeření o nadvládů výnosů kryptoměnu Dogecoin. Týdenní zisky činily 36 %. V době psaní článku se cena ETH pohybuje okolo 3 345 USD. [1]

Analýzy a trhy

04.05.21 Technická analýza BTC/USD – padá hvězda?

U včerejší analýzy na Bitcoin (BTC) jsme se spíše zaměřili na vyšší časové rámce, takže se dnes podíváme i na intraday. Jak jste si každopádně mohli všimnout, Bitcoin dominance klesla pod 50 %, což by měl každý z nás považovat za avízo ukončující aktuální bull trend.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

StarColl debutuje kolekci Star Wars NFT

Star Wars a 4. květen má mnoho lidí zažito, že prostě patří k sobě. Jak to vlastně vzniklo? Důvodem je věta „May the Fourth be with you, Maggie,“ kterou napsal The London Evening News, když se Margaret Thatcherová stala předsedkyní britské vlády.

Buffettův partner miliardář Munger extrémně ostře zkritizoval Bitcoin (BTC)

Blízký spolupracovník legendárního investora a filantropa Warrena Buffetta Charlie Munger řekl, že o Bitcoinu, že je v rozporu se zájmy civilizace.

Časopis Time jmenoval dvě nejvlivnější kryptoměnové společnosti

Přední časopis Time vytvořil seznam 100 nejvlivnějších společností na světě, kde nesměly chybět ani dvě z kryptoměnového průmyslu. Které kryptofirmy se umístily v tomto prestižním seznamu?

CEO Binance: Bitcoin je méně volatilní než akcie Applu a Tesly

Generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao komentoval volatilitu Bitcoinu s tím, že tato největší kryptoměna je pravděpodobně méně volatilní než ceny akcií podobně velkých společností podle tržní kapitalizace, jako jsou Apple a Tesla.

Digital Currency Group kupuje akcie Grayscale Bitcoin Trustu za 750 milionů USD

Společnost rizikového kapitálu zaměřená na kryptoměny, Digital Currency Group (DCG), a také mateřská společnost Grayscale, se rozhodla nakoupit akcie Grayscale Bitcoin Trustu za 750 milionů USD.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: