Časopis Time jmenoval dvě nejvlivnější kryptoměnové společnosti

0
time časopis
Zdroj: Time; Superrare.co

Přední časopis Time vytvořil seznam 100 nejvlivnějších společností na světě, kde nesměly chybět ani dvě z kryptoměnového průmyslu. Které kryptofirmy se umístily v tomto prestižním seznamu?

Malý krůček pro krypto

Časopis Time do svého nedávno zveřejněného seznamu Top 100 nejvlivnějších společností do roku 2021 uvedl Digital Currency Group a kryptoměnovou burzu Coinbase. Time rozdělil všechny společnosti do různých kategorií.

Společnost Digital Currency Group (DCG) byla kategorizována jako Disrupter spolu s ostatními velkými společnosti jako jsou Tesla, Huawei, Shopify nebo třeba Clubhouse. Time uvádí, že DCG otevírá kryptoměny pro investory prostřednictvím svých dceřiných společností.

„Digital Currency Group demystifikuje kryptoměny pro investory. Její portfolio zahrnuje investice ve Grayscale, které spravují aktiva v řádu desítek miliard.“

Kryptoměnová burza Coinbase se umístila v kategorii Titan spolu s mainstreamovými giganty jako jsou Facebook, Alibaba, Google, Walmart či Amazon. Kryptoburza byla popsána jako podpora důvěryhodnosti kryptoměn.

„Byl to obrovský rok pro kryptoměny, ale nic nebylo tak validní jako zalistování Coinbase na burzu, kde 56 milionů uživatelů nakupuje a prodává bitcoiny a další kryptoměny. Stala se nejcennější americkou finanční burzou a díky kryptoměnám získala důvěru na Wall Street. V tuto chvíli je Coinbase na vzestupu.“

Time se pomalými krůčky dostává do kryptoměnového proudu. V březnu časopis vydražil první sadu tokenizovaných obálek časopisů jako NFT. Před týdnem Time zas oznámil partnerství se společností Crypto.com, aby mohli začít přijímat jednorázové platby pomocí kryptoměn.

Závěr

Dvě kryptoměnové společnosti v prestižní časopisu Time jsou jen malým krůčkem k adopci kryptoměn. V blízké budoucnosti bude kryptoměnových firem do podobných seznamů přibývat. Chcete-li se podívat na kompletní seznam TOP 100 nejvlivnější společnosti na světě, můžete tak udělat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Zdroje:
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře