Magazín Time bude přijímat a držet Bitcoin! Grayscale mu zaplatí za edukativní videa o kryptoměně

4.8
(5)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Grayscale uzavírá partnerství s populárním americkým zpravodajským časopisem Time. Účelem je vytvořit vzdělávací video seriál zaměřený na osvětu mas o Bitcoinu a dalších kryptoměnách.

Grayscale + TIME Magazine

Grayscale, společnost zabývající se investováním do digitálních aktiv a správou kryptoměn se sídlem v New Yorku, založená v roce 2013, uzavřela partnerskou dohodu s americkým zpravodajským časopisem TIME, který existuje od roku 1923. Cílem spolupráce je vytvořit vzdělávací video seriál zaměřený na Bitcoin a další kryptoměny.

Za tento obsah obdrží TIME a jeho prezident Keith Grossman odměnu v bitcoinech (BTC). Účelem je zřejmě docílit lepší znalosti společnosti co se týče krypta. Zatímco se díky bull marketu kryptoměny posunuly o další skok směrem k masovému přijetí, mnoho lidí a mnohdy i členů vlád Bitcoinu nerozumí. 

Vzdělání a Hodl

Magazín Time nyní čeká tvorba vzdělávacích video seriálů o kryptu. Michael Sonnenshein, generální ředitel společnosti Grayscale, navíc odhalil, že TIME dal jasně najevo, že si přijatou odměnu v digitální měně ponechá, místo okamžitého převodu na fiat měnu.

Krypto investiční gigant tímto krokem navázal na další bitcoiné kampaně, které společnost již dříve podnikla. Můžete si pamatovat zejména její bitcoinovou kampaň “drop gold“. To byla 30sekundová reklama vysílaná na hlavních sítích po celých Spojených státech, která uvedla Bitcoin jako moderní náhradu za zlato.

Také TIME již dříve podnikl podobný krok, k jakému se chystá nyní, když částečně pronikl do ekosystému kryptoměn. V březnu 2021 se publikace připojila k NFT hypu.

Pro Time to není krypto premiéra

Time vstoupil do světa kryptoměn svou aukcí tří obálek časopisů. Ikonické NFT zahrnovaly titulní stránku z roku 1966, která se ptala: Je Bůh mrtvý? Dále pak novější obálku časopisu z roku 2017, která se ptá: Je pravda mrtvá?“ a poslední obal vydaný jako NFT byl pro kryptonadšence speciální, protože se ptal: „Je Fiat mrtvý?

Co se týče společnosti Grayscale, tak jde o dosud největšího správce Bitcoinových a krypto fondů. Nedávno společnost přidala do spravovaných aktiv další miliardu v kryptoměnách. Podle stavu ke dni 9. 4. společnost Grayscale odhalila, že její celková spravovaná aktiva (AUM) činí 46,1 miliard dolarů.

Závěr

Magazín Time uzavřel dohodu s Grayscale, že vytvoří vzdělávací video seriál o kryptoměnách. Kromě toho časopis údajně hodlá bržet nějaké přijaté Bitcoiny, které nemá v úmyslu okamžitě směňit za dolary či jinou fiat měnu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: