[Večerní souhrn článků] • Cardano bude součástí decentralizované budoucnosti • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cardano bude součástí decentralizované budoucnosti

Gunther Dobrauz, šéf největší právní společnosti na světě Big Four PWC nedávno ocenil tým vývojářů kryptoměny Cardana (ADA). Dle jeho slov je decentralizace budoucnost a kryptoměna Cardano se stane její nedílnou součástí. Právní společnost PWC ocenila v minulosti (kromě Cardana ) i blockchain Etherea Classic.

Analýzy a trhy

Technická analýza 04.03.20 [ETH a XRP] Altcoiny se pohnuly, nač čeká Ethereum a Ripple?

Dnes se podíváme na Ethereum a Ripple. Altcoiny se trochu pohnuly a hned je to vidět na grafech. Bitcoin konsoliduje a to dává altcoinům příležitost na menší růst.

04.03.20 Technická analýza komodity Stříbro – Je stříbro bezpečný přístav?

Už je to docela doba od poslední analýzy na trh se stříbrem. Vzhledem k minulým událostem nebude vůbec na škodu, když se podíváme, jak na tom tento drahý kov je. Stříbro i nadále zůstává docela podhodnocené, neboť od září se trhu nepodařilo vytvořit nový vrchol.

[Přehled trhu] 04.03.20 [BTC] -1,52% [LTC] +1,55% Bitcoin vymazal růst, budeme znovu testovat support 8 500 USD?

Momentálně vykazuje kryptotrh celkovou tržní hodnotu 249 mld. USD a vidíme pokles od high v roce 2020 o 57 mld. dolarů. Bitcoin zaznamenal propad o 250 USD/kus a bitcoinová dominance je 63,7 %.

Kryptoměny a kryptofirmy

Počet bitcoinmatů přesáhl 7 000

V 75 zemích po celém světě přesáhl počet kryptoměnových bankomatů hranici 7000. V době psaní článků jich je aktuálně 7040.

Kryptu se bude v roce 2020 dařit, vlády se budou snažit stimulovat růst

Vypadá to, že díky celosvětovému úsilí o stimulaci trhů se bude letos dařit i kryptoměnovému průmyslu. Stále radikálnější politiky zaměřené na růst velmi rychle devalvují národní měny na úkor střadatelů, což činí vzácná aktiva, jako je i Bitcoin, velmi přitažlivými.

Osobnosti

Bill Gates – Jak se stát multimiliardářem ve 3 krocích (1/2)

Tématem dnešního článku bude příběh jednoho z nejbohatších lidí naší planety Billa Gatese. Jako obvykle si položíme několik otázek. Zejména nás bude zajímat, jak to ten Gates udělal? A jak velký vlastně jeho majetek je? Samozřejmě se zmíníme i o firmě Microsoft a o tom, co tento poněkud nenápadný chlapík zanechal celému světu. V závěru si nemůžeme odpustit alespoň jednu „konspirační teorii“.

Regulace a státy

Asie pokračuje ve zdokonalování blockchainu i navzdory globálnímu ekonomickému poklesu

Zatímco koronavirus nadále narušuje globální ekonomiku, finanční trhy a životy více než miliardy lidí, krypto nespí a nadále se žene kupředu.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – 8K support line

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: