Technická analýza 04.03.20 [ETH a XRP] Altcoiny se pohnuly, nač čeká Ethereum a Ripple?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dnes se podíváme na Ethereum a Ripple. Altcoiny se trochu pohnuly a hned je to vidět na grafech. Bitcoin konsoliduje a to dává altcoinům příležitost na menší růst.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na ETH a XRP. Včera jsme pro vás analyzovali BTC/USD a nenechte si ujít tuto analýzu.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 04.03.20 [BTC] -1,52% [LTC] +1,55% Bitcoin vymazal růst, budeme znovu testovat support 8 500 USD?

[ETH/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +73,62 %

Ethereum v roce 2020 předvádělo pěkný bull run a nejeden investor jej měl ve svém hledáčku. Momentálně tu máme od high propad o 23 %. Za rok 2020 tu máme zisk až 73 %. Hodnoty high za rok 2020 jsme dosáhli na 290 USD momentálně se pohybujeme na 222 USD.

Ethereum přesně kopíruje pohyb Bitcoinu, alespoň co se týče posledních dnů. Ethereum, stejně jako Bitcoin, konsoliduje a podporu hledáme na hladině 211-222 USD. Momentální konsolidační fáze je pouze přípravou na velký pohyb. Pokud se světové trhy neuklidní, přijde s největší pravděpodobností propad i na Bitcoinu, a tedy i na Ethereu. Včera FED snížil úrokové sazby o půl bodu, i to naznačuje závažnost situace ve světě a dopad hrozby koronaviru na světové trhy.

[XRP/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +21,57 %

Ripple vymazal téměř celý zisk za rok 2020. Na topu jsme dosahovali 82% zhodnocení, ale momentálně to je už jen 23 %. High jsme zaznamenali na hodnotě 0,346 USD momentálně se pohybujeme kolem 0,23 USD. Jak vidno, tak investoři XRP příliš nepodpořili a zklamání z dalšího vývoje Ripple trvá i v roce 2020. Momentálně se nacházíme blízko supportu, kde se očekává jeho odraz, zatím XRP stejně jako Bitcoin konsoliduje.

Nejbližší rezistenci vidíme na 0,30 USD a jak bears předvedli, tuto oblast se budou snažit i nadále využít ve svůj prospěch. Nevím, zdali lze XRP popsat jako úspěšný coin, který v roce 2020 dosahuje patřičného zhodnocení. V top 10 coinů dle kapitalizace najdeme mince, které jsou i v momentálním propadu trhu nad 50% zhodnocení, mnohé dokonce nad 100 procenty. Budou investoři věřit v XRP i v budoucnu?

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na přehled trhu. Těšíme se na vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: