[Večerní souhrn článků] • Britský úřad pro reklamní standardy zakazuje reklamy pro Coinbase a Kraken • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Britský úřad pro reklamní standardy zakazuje reklamy pro Coinbase a Kraken

Úřad pro reklamní standardy (ASA) Spojeného království dnes stáhl další várku reklamních kampaní souvisejících s kryptoměnami. Porušení reklam se týkalo kryptoměnových burz Coinbase, Kraken, Coinburp, Luno či eToro. [1]

Analýzy a trhy

15.12.21 Technická analýza BTC/USD – je trh připraven na pohyb?

Bitcoin (BTC) pořád konsoliduje nad S/R levelem 47 000 USD. Po technické stránce tudíž nedošlo k žádné výrazné změně. Pouze jsme se mírně posunuli nad řečenou hladinu, což lze též považovat za pozitivní vývoj.

15.12.21 [Přehled trhu + BTC a ETH ] Vánoční výprodej !

Čeká Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) znovu propad? Na grafu jsou vidět známky blížícího se bearish pohybu na Bitcoinu a poklesu k podpoře na 42 000 USD, Ethereum naopak pod 3850 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Fed už v prvním kvartále 2022 ukončí QE, sazby půjdou během následujícího roku nahoru

Federální výbor pro volný trh (FOMC) má konečně po své schůzi. A rozhodlo se, jak se víceméně očekávalo. Nákupy aktiv v rámci kvantitativního uvolňování (QE) skončí mnohem dříve, než se původně očekávalo.

Generální ředitel společnosti Kraken mění předpověď ohledně BTC

Bitcoin (BTC) se nadále obchoduje do strany kolem 48 000 USD, generální ředitel společnosti Kraken Jesse Powell však v krátkodobém horizontu nepočítá s možným krachem na kryptotrzích.

Studie: Dogecoin je populárnější než Ethereum

Podle společnosti Grayscale je meme kryptoměna Dogecoin mezi americkými investory více uznávána než druhá největší kryptoměna světa, Ethereum. Co dalšího stojí v třetí výroční studii Bitcoin Investor Study?

Binance spolupracuje s Indonésií na vývoji nové kryptoburzy

Hlavní burza kryptoměn Binance se spojila s MDI Ventures, odnoží rizikového kapitálu státní společnosti PT Telkom Indonesia, aby vytvořila platformu pro směnu kryptoměn.

Staking – jak začít a jaké úroky očekávat?

V posledním článku jsme se ve spolupráci s Ivem Čechmanem z Crypto Kingdom podívali na staking. Ten je jednou z dalších velice zajímavých oblastí, jak rozmnožit kryptoměny. Dnes si pro vás Ivo připravil tipy na pár konkrétních způsobů, jak se stakingem začít.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: