Binance spolupracuje s Indonésií na vývoji nové kryptoburzy

5
(2)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Hlavní burza kryptoměn Binance se spojila s MDI Ventures, odnoží rizikového kapitálu státní společnosti PT Telkom Indonesia, aby vytvořila platformu pro směnu kryptoměn.

Podle středečního společného oznámení bude dohoda rovněž usilovat o rozšíření přijetí blockchainu v celé Indonésii, která je domovem asi 240 milionů lidí.

Širší uplatnění blockchainu v Indonésii

Na pomoc s vývojem nové kryptoburzy poskytne Binance infrastrukturu a technologii správy aktiv. Dohoda bude také usilovat o širší uplatnění technologie blockchain v Indonésii.

Nové partnerství umožňuje společnosti Binance růst v zemi, kde již investovala do platformy pro obchodování s kryptoměnami společnost Tokocrypto. CEO a zakladatel Binance Changpeng Zhao řekl:

„Naší ambicí v Binance je globální růst blockchainu a ekosystému kryptoměn, a tato iniciativa v Indonésii je významným krokem tímto směrem. S rychlým přijetím technologií a silným ekonomickým potenciálem by se Indonésie mohla stát jedním z předních center blockchainu a krypto ekosystému v jihovýchodní Asii.“

MDI Ventures

MDI Ventures je hlavní indonéská technologická investiční společnost s globálním portfoliem v hodnotě více než 830 milionů dolarů v několika odvětvích. Prohlášení neodhalilo identitu žádných dalších společností zapojených do konsorcia vedeného MDI.

Závěr

Binance, která během druhého a třetího čtvrtletí roku 2021 čelila významným regulačním omezením, se nyní snaží rozšířit svou přítomnost po celé Asii. Singapurská pobočka giganta Binance obchodujícího s kryptoměnami nedávno koupila 18% podíl v Hg Exchange, místní soukromé burze cenných papírů.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: