Šéf Binance: Neprodávejte levně své bitcoiny Saylorovi z MicroStrategy

4.9
(13)

Agresivní nákupy bitcoinů v podání Michaela Saylora zaujaly také generálního ředitele známé kryptoměnové burzy Binance Changpenga Zhaoa (CZ).

Neprodávejte své bitcoiny!

Changpeng Zhao, generální ředitel největší světové kryptoměnové burzy, upozornil uživatele na metody společnosti MicroStrategy, jak levně nakupovat BTC. Zhao ve svých komentářích naznačil, že Saylor využil paniky investorů, když se rozhodl pro strategii nákupu poklesu.

“Neprodávejte své bitcoiny levně Saylorovi. On vždycky nakupuje, když vy v panice prodáváte”

řekl Zhao. Od chvíle, kdy bylo varování zveřejněno, již získalo 25 tisíc lajků a více než 3 tisíce retweetů.

Jak se dalo čekat, Saylorova reakce na sebe nenechala dlouho čekat. V reakci na Zhaovo varování Michael Saylor odpověděl, že každý Bitcoin si zaslouží dobrý domov. Celkem vtipná výměna názorů mezi oběma generálními řediteli vychází z nedávných nákupů BTC společností MicroStrategy.

Softwarová společnost v současné době vlastní již více než 122 473 BTC poté, co v posledním čtvrtletí přikoupila více než 9 000 BTC. Během posledního výkyvu cen Michael Saylor poznamenal, že společnost nakoupila 1 434 Bitcoinů za průměrnou cenu 57 477 USD za 82,4 milionu USD (k nákupům tedy došlo před posledním pádem k 42 000 dolarů).

Investoři do Bitcoinu tváří v tvář makroekonomickým trendům, jako je omikron varianta Covid-19, začali panikařit. Cena od dosažení historického maxima téměř 69 tisíc dolarů minulý měsíc klesla o téměř 30 % a aktuálně v době psaní článku se BTC obchoduje  za 48 904 dolarů.

Michael Saylor jako největší bitcoinový maximalista

Co si budeme povídat, Michael Saylor je bezesporu jedním z největších fanoušků Bitcoinu, který při každé příležitosti propaguje tuto třídu aktiv. Generální ředitel navíc svá slova důsledně podporuje činy tím, že aktivum hromadí prostřednictvím své společnosti MicroStrategy. Svým followerům na Twitteru sdělil:

“Bitcoin je roj kybernetických sršňů sloužící bohyni moudrosti, živící se ohněm pravdy, exponenciálně rostoucí, stále chytřejší, rychlejší a silnější za hradbou šifrované energie”

Ke svému vyjádření pak ještě dodal, že “Bitcoin je banka v kyberprostoru, řízená neúplatným softwarem, nabízející globální, cenově dostupný, jednoduchý a bezpečný spořicí účet miliardám lidí, kteří nemají možnost nebo chuť provozovat vlastní zajišťovací fond.”

Závěr

Jak vidno, jeho vášeň pro BTC se rozšířila na tisíce jeho stoupenců a investoři Microstrategy mají nemalý důvod k radosti, protože sázka společnosti na Bitcoin se vyplácí. Společnost Microstrategy již vlastní 122 478 bitcoinů, koupených za cca 3,66 miliardy dolarů při průměrné ceně 29 861 dolarů. Při aktuálních cenách kolem 48 tisíc dolarů činí hodnota držených bitcoinů společnosti MicroStrategy více než 5 miliard dolarů.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 13

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
AjRep

Wow, pan Saylor je básník 🙂

E15

Jj. za Binance shitcoin bych teda BTC fakt nikdy neprodal. :-DD

Libor

no, jen aby mu ti sršni nepochcípali

spot_img