Generální ředitel společnosti Kraken mění předpověď ohledně BTC

4.7
(7)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Bitcoin (BTC) se nadále obchoduje do strany kolem 48 000 USD, generální ředitel společnosti Kraken Jesse Powell však v krátkodobém horizontu nepočítá s možným krachem na kryptotrzích.

Možná kryptozima

“Kryptozima je nyní “možná”,

– uvedl Powell v úterním rozhovoru pro Bloomberg Technology s tím, že Bitcoin a kryptoekonomický ekosystém se historicky vyvíjely na základě cyklů založených “tak nějak kolem halvingu”.

Navzdory potenciálně hrozící kryptozimě je však Powell přesvědčen, že se trh odrazí od medvědího trhu, jakmile investoři začnou nakupovat, pokud BTC klesne pod 40 000 USD:

“Myslím, že spousta lidí vidí cokoli pod 40 000 USD jako příležitost k nákupu. Já osobně jsem nakupoval, když jsme se před několika měsíci ponořili zpět do blízkosti 30 000 USD, a myslím si, že spousta lidí jen čeká, až se vrátí zpět na nejnižší ceny.”

Předpovědi ohledně BTC

V rozhovoru Powell zmínil některé ze svých předchozích předpovědí ohledně bitcoinu, včetně své předpovědi na 100 000 USD za BTC na konci roku 2021. Tuto předpověď učinil generální ředitel v srpnu, kdy uvedl:

“Myslím, že bychom mohli vidět 100 000+ USD za minci koncem tohoto roku a začátkem příštího roku.”

V březnu také předpověděl, že cena Bitcoinu půjde do “nekonečna”.

“Těžko říct, kam to půjde,” uvedl v posledním rozhovoru generální ředitel společnosti Kraken s tím, že z dlouhodobého hlediska je vůči Bitcoinu stále býčí.

“Když se podíváte na dlouhodobou trendovou linii Bitcoinu a ta jde prostě konzistentně nahoru. Vždycky lidem říkám: ‘Pokud uvažujete o nákupu Bitcoinu, přemýšlejte o něm jako o investici na pět let plus’.”

Mnoho významných osobností kryptokomunity předpovědělo, že BTC dosáhne 100 000 USD do konce roku 2021, včetně tvůrce modelu Stock-to-Flow PlanB, spoluzakladatele Morgan Creek Digital Assets Anthonyho Pompliana, CEO SkyBridge Capital Anthonyho Scaramucci a další.

Minulý týden investiční ředitel společnosti Bitwise Matt Hougan prohlásil, že 100 000 USD do konce roku je “obtížně předpověditelná”, a naznačil, že tato cenová úroveň by mohla přijít v roce 2022.

Závěr

Je již jasné, že tento rok neuvidíme BTC za 100 000 USD. Kdy si myslíte, že ano? Přidejte se také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
bkf1

ATH je to poslední, co by investora mělo zajímat… to zajímá jen spekulanty…

Hal

A investorov to nezaujima si myslis?Tak to sa velmi mylis,pretoze ak sa vyplnia predikcie na tento cyklus bez ohladu na cas,je pravdepodobne,ze sa vyplnia aj ten buduci cyklus.Spekulanti sme vsetci co investujeme.Spekulujeme na buducu cenu,na tom nie je nic zle.

Jozef

Chce to twit E.Muska… a je zaručeno + 15% do 24h. Pokud oznámí,že Tesla znovu bude přijímat platby v Bitcoinech bude + 30% do 48h… 🙂

E15

Tweety toho shitcoinisty budou mít čím dál tím menší váhu. Už teď má dobře nakročeno, aby nakonec skončil jako McAfee…

Radim

S první půlkou souhlasím, s druhou absolutně ne.

Vojta
Hodnocení článku :
     

Ty zaručené předpovědi světových odborníků mně fakt baví! Ještě jsem neviděl že by se někdo trefil.

Robin

100000 dosáhne koncem roku 2022

Ondra Cenek

“Je již jasné, že tento rok neuvidíme BTC za 100 000 USD.”

Copak nevíte čeho je Bitcoin schopen, neznáte historii? Bitcoin vylezl o 122% za 15 dní od 25. listopadu 2017 do 8. prosince.

Reklama: