[Večerní souhrn článků] • Britský kancléř jmenoval kryptoměny na seznam finančních reforem • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Britský kancléř jmenoval kryptoměny na seznam finančních reforem

Kancléř státní poklady pro Spojeného království, Rishi Sunak, zahrnul kryptoměny a stablecoiny na seznam finančních reforem, které vláda plánuje zpracovat v příštích několika letech. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – měsíční close je za námi, je trh aktuálně velmi rizikový?

Bitcoin (BTC) má za sebou měsíční close, což je pro nás nesmírně důležitá událost. Bohužel trh nebyl vůbec schopen zavřít nad Point of Control, díky čemuž se potvrdila trojsvíčková medvědí formace, kterou lze právě na měsíčním grafu identifikovat. Co to pro nás ovšem nyní znamená?

01.07.21 Technická analýza BTC/USD – Evening Star Doji potvrzeno?

Jak jsme si ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) předeslali, pro trh bylo nesmírně důležité, aby došlo k dennímu close nad Point of Control. Denní zavírací cena totiž znamenala měsíční zavírací cenu. Kurz ovšem Point of Control nedokázal prorazit, což implikuje potvrzení trojsvíčkové medvědí formace Evening Star Doji.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Proč Coinbase musela zalistovat Dogecoin?

Coinbase, jedna z nejvýznamnějších kryptoburz na světě, byla vždy hrdá na svou klientelu a na služby, produkty a nabídky, které poskytuje. Ve skutečnosti byla ve srovnání s většinou konkurence uživatelská základna Coinbase historicky o něco cílenější, přičemž burza se jen málo snaží rozptýlit představu, že se chce stát místem pro institucionální investory.

Jack Dorsey zůstává Bitcoin maximalistou, avšak Twitter právě rozdává 140 NFT

Sociální síť Twitter vydává 140 NFT tokenů na blockchainu Ethereum. Přesto zakladatel Jack Dorsey nadále zůstává bitcoinovým maximalistou odmítajícím altcoiny.

Americká senátorka podporuje kryptoměny pro důchodové plány

Americká republikánská senátorka Cynthia Lummis usiluje o to, aby se kryptoměny staly běžnou součástí diverzifikované alokace aktiv v důchodových plánech pro všechny občany Spojených států amerických.

Není čas ztrácet čas – Krypto je třeba regulovat co nejdříve

Po Německu, Indii či Jižní Koreji se kryptoměny dostávají do hledáčku stále více zemí? Guvernér Bank of France François Villeroy de Galhau doporučil urgentní vytvoření rámce pro regulaci kryptoměn, aby se zabránilo možnému narušení evropské měnové suverenity.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img