Bitcoin live stream – měsíční close je za námi, je trh aktuálně velmi rizikový?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) má za sebou měsíční close, což je pro nás nesmírně důležitá událost. Bohužel trh nebyl vůbec schopen zavřít nad Point of Control, díky čemuž se potvrdila trojsvíčková medvědí formace, kterou lze právě na měsíčním grafu identifikovat. Co to pro nás ovšem nyní znamená?

V dnešním živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě si trh rozebereme a zkusíme si objasnit, na co si dát během července pozor. Kromě BTC se zaměříme i na Altcoin Index, zlato a případně některé altcoiny.

BTC

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

3 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr 2
Hodnocení článku :
     

Díky za analyzu, v jedné věci bych možná nesouhlasil. Jedna věc je že po připadném propadu k kolem 20k mužem letět opět a rychle nahoru, neříkám že zrovna na nová ATH ale přiblížit by jsme se mohli a tak vytvořit druhý vrchol , no a pak šupem dolů společně s akciovým trhem .
Jestli se sesype akciový trh když bude krypto kolem 20k noooo může být průser a těch 10k nemusí být vůbec nerealných .
Myslet si že akciový trh poroste další rok výš a výš je trochu naivita a obavám se že Kiosaki může mít pravdu .
Ropa už do mínusu šla .

Michal

Nechci vás nijak urážet, ale někdy mám pocit, že jste dva 😀 Některé vaše komentáře jsou pravopisně i myšlenkově skvělé a u některých mám pocit, že je psalo malé dítě obsahem i pravopisem.

Ale nechci rozpoutávat hádku ani nic podobného, jen mě to opravdu zaráží.

Petr 2

V poho, je rozdíl když píšu v autě a jedu v koloně a nebo když jsem doma. Ale doma také na pravopis neberu zřetel , doma mám zakázáno pracovat 🤣😉 .

A o tom obsahu někdy písmo nevyjádři přesně myšlenku a navíc někdy úmyslně píšu v hádankách( mezi řádky) kde chápu že jim nikdo nerozumí. A vyzní to velmi hloupě .

Ale když na jiných diskuzích komunikuji s někými známymi stejným stylem je to supr jen ostatním pak připadáme jako z Marsu. Jen na anglických diskuzích to nefunguje.😉

Je to můj způsob chápáni celého trhu ale to je už má jiná filozofie . Kterou bych tady neřešil . Je to trénink čtení mezi řádky, ještě mezi řádky a můžu řict že poslednich pár let v tom krypto či akciovém chaosu vidím cestu s výsledky.
Toť vše.
A lidé kteří tady hani práci jiných to je zase jiný level.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: