[Večerní souhrn článků] • Blockchain Stellaru čelí výpadku, validátoři jsou offline • a další články

4.8
(6)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Blockchain Stellaru čelí výpadku, validátoři jsou offline

Blockchain Stellaru čelí aktuálně vážnému výpadku sítě kvůli dosud neznámé chybě. Podle oficiální zprávy způsobila neznámá technická chyba výpadek některých důležitých validátorů. Jelikož jsou validátoři offline, blockchain není schopen zpracovat nové bloky. Block explorer ukazuje, že poslední transakce byla zpracována před více než osmi hodinami. [1]

 

Analýzy a trhy

06.04.21 Technická analýza BTC/USD – Mnoho pokusů, ale zatím bez výsledku

V dnešní textové analýze na Bitcoin (BTC) bych chtěl právě navázat na nedělní video analýzu, takže pokud jste ji ještě neviděli, kdyžtak ji zkoukněte. Většina informací ve videu je navíc i stále aktuální a nějakou dobu i bude. Jinak ze včerejší analýzy na Ethereum moc dobře víme, že se především altcoinový trh začal probírat.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Akon v Ugandě postaví druhé africké kryptoměsto

Senegalsko-americký rapper a obchodník Akon se chystá začít budovat další kryptoměsto – tentokrát ve východoafrické Ugandě.

XRP je na cestě zpět na pozici TOP 3 dle tržní kapitalizace, říká Credible Crypto

Analytik a obchodník Credible Crypto, kterého na Twitteru sleduje bezmála 150 tisíc lidí, je přesvědčen, že Ripplův XRP povyskočí zpět na bývalou pozici třetí největší kryptoměny podle tržní kapitalizace.

Digitální měny centrálních bank by mohly podpořit inflaci

Podle zprávy Bank of America z 31. března by digitální měny centrálních bank (CBDC) mohly potenciálně usnadnit silné cílené „poklesy peněz“ a zvýšit inflační očekávání.

Argentinská centrální banka chce informace o všech, kteří kdy obchodovali s kryptoměnami

Centrální banka Argentinské republiky (BCRA) požádala provozní banky v rámci své jurisdikce, aby získaly a poskytly údaje o všech svých klientech, kteří se kdy „zapletli s kryptoměnami“.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: