[Večerní souhrn článků] • Blockchain.com přidává Polkadot, Aave a YFI • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Blockchain.com přidává Polkadot, Aave a YFI

Známá kryptoměnová burza a poskytovatel peněženky Blockchain.com přidal další tři kryptoaktiva ve snaze podpořit šiřší přístup k DeFi. Přidána byla podpora pro Polkadot (DOT), Aave (AAVE) a Yearn Finance (YFI). [1]

Analýzy a trhy

07.04.21 Technická analýza BTC/USD – Aktuální týden průraz?

Jak bylo řečeno ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC), zase se trh dostal k psychologické hladině na 60 000 USD. Nicméně se průraz opětovně nepovedl, což je už docela bizarní situace, protože těch selhání na řečené hranici máme za relativně krátkou dobu už pět. Leč v grafu se rýsuje nějaký malý pattern, který třeba pomůže a konečně se Bitcoinu podaří průraz.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Největší hráč – BlackRock – začal vydělávat na BTC futures

Největší společnost, zabývající se správou aktiv – BlackRock, oznámila, že za poslední tři měsíce vydělala v bitcoinových futures více než 350 000 USD. Společnost se těmito futures začala zabývat v lednu letošního roku a za tu dobu si již přišla na hezký zisk.

Svatba na blockchainu? Tento pár si vyměnil digitální prsteny jako NFT tokeny

Uskutečnila se svatba na blockchainu. V rámci obřadu byly sliby zvěčněny ve formě chytré smlouvy. Novomanželé si místo prstenů vyměnili NFT jako projev své lásky.

Dominance Bitcoinu stále klesá, zatímco altcoiny posilují, bude další altseason?

Míra dominance bitcoinů (BTCD) unikla z důležité oblasti dlouhodobé podpory. Největší altcoin, Ethereum (ETH), roste jak v USD tak i v bitcoinových párech.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.


Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: