[Večerní souhrn článků] • Bitmain uvolňuje levnější miner • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitmain uvolňuje levnější miner

Společnost Bitmain uvedla na trh levnější verzi mineru Antminer T19. Doufá, že nová levnější varianta mineru S19 pomůže konkurovat čínské společnosti MicroBT se svým Whatsminer M30S. Cena za zařízení se pohybube okolo 1749 USD na oficiálních stránkách Bitmain.

Kryptoměnový cestovní web Travala zaznamenává rapidní nárůst rezervací

Společnost Travala.com dnes oznámila zvýšený zájem o rezervace pokojů za květen letošního roku. Oproti dubnu činil nárůst o 45,8% a měsíční příjem dokonce vzrostl o více než 205%.

Analýzy a trhy

01.06.20 Technická analýza ETC/USD a LTC/USD – Altcoiny bojují o navázání na střednědobý uptrend!

Dnes jsem docela dlouho přemýšlel, na jaké trhy tu analýzu udělat, a nakonec jsem se rozhodl pro Ethereum Classic (ETC) a Litecoin (LTC). Oba trhy jsou si svojí krátkodobou strukturou docela podobné, takže proč ne. Hlavně poslední analýza na ETC byla v počátku tohoto roku, takže jsme tento coin ignorovali už docela dlouho.

01.06.20 [Přehled trhu+BTC] Tvoříme zajímavý vzor, který stojí za spekulaci?!

Jako již tradičně, tak i dnes se podíváme nejen na včerejší skokany, ale také na altcoiny, kterým se včera příliš nevedlo. Bitcoin se dostal až na 9 711 USD, ale neudržel tuto hodnotu a propadl se zpět k hodnotám, které jsme tu měli před víkendem. Tvoříme ale zajímavý vzor, který určitě stojí za spekulaci.

Kryptoměny a kryptofirmy

CoinMarketCap přichází s novým systémem hodnocení

Populární stránka CoinMarketCap poskytující základní přehled trhu kryptoměn na svém oficiálním blogu oznámila přepracování tržních párů. Kromě nového řešení stránka představuje také nový indikátor důvěryhodnosti.

Demonstranti uprostřed demonstrací ve Spojených státech poukazují na Bitcoin

Amerika zažívá největší protesty v době, kdy je americký národ a svět šokován vraždou Afroameričana. Dochází k pokojným protestům, ale i bezohlednému ničení a davovému šílenství.

Vývojáři Etherea pracují na způsobu, jak provádět „neviditelné“ transakce

Přání Vitalika Buterina se plní, protože vývojáři přinášejí do sítě Etherea „tajné“ transakce. Vytvořili totiž metodu anonymizace transakcí pomocí nového protokolu Umbra. Umbra umožňuje skrýt adresy příjemců, což znamená, že pouze odesílatel je ten, kdo zná totožnost příjemce.

Výzkum: Bitcoin během pandemie selhal kvůli manipulaci s trhem

University of Sussex nedávno zveřejnila dokument týkající se výkonu bitcoinů a zlata během pandemie COVID-19. Výzkumný tým, který stojí za projektem, se domnívá, že obě aktiva nefungovala jako bezpečné útočiště, a to především kvůli významné manipulaci s trhem.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – pozdě

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img